(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

İŞ HAYATINA HAZIRLIYORLAR…

(Haber: Orhan Akyüz) - Türkiye İş Kurumu Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nün, İŞKUR Kampüs Bülent Ecevit Üniversitesi Farabi Kampüsü içerisinde faaliyetlerine devam ettiği bildirildi.

Müdürlüğün, yazılı basın açıklamasında, şunlar kaydedildi:

‘’Üniversite öğrencilerini mezuniyet sonrası iş hayatına hazırlama, becerilerini geliştirme, iş gücü piyasasını tanıtma,  doğru ve etkili yöntemlerle iş aramalarını amaçlayan İŞKUR Kampüs Bülent Ecevit Üniversitesi Farabi Kampüsü içerisinde faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor. Kasım 2022’ de faaliyete geçen İŞKUR KAMPÜS eğitimleri, öğrencilerin erişebilirlik durumu ve taleplerine göre online ve yüz yüze olarak sürdürülüyor.
Bu kapsamda PSİKED (Psikoloji ve Doğa Kulübü) üyelerine yönelik İş Kulübü Lideri Nurcan Yılmaz’ın eğitmenliğinde 4 gün sürecek olan ‘Kendi Kariyer Koçun Olmak İçin Beceri Geliştirme’ eğitiminin 2. gününde İl Müdürümüz Okan Şentürk, İŞKUR Kampüs’e ziyarette bulundu. Öğrencilerle birlikte eğitime dinleyici olarak katılım sağlayan İl Müdürümüz, eğitim arasında öğrencilerle İŞKUR faaliyetleri hakkında sohbet ederek öğrencilerin İŞKUR’dan beklentileri ve gelecek planları üzerine fikir alışverişinde bulundu. Ziyaret sonrası öğrencilerle toplu fotoğraf çekimi yapıldı.”
Bu sayfayı yazdır

25.05.2023 14:03:01

Bu haber 511 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)

Şu anda 11 kişi online
Toplam ziyaret : 76.758.337

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
BU MEMLEKETTE ZABITA/POLİS YOK MU?


Devamını oku »

28.05.2024 09:39:38 tarihinde yazıldı
508 kez okundu

SAFRA KANAL TAŞLARINDA CERRAHİ DIŞI TEDAVİ YÖNTEMİ


Devamını oku »

14.03.2024 09:54:08 tarihinde yazıldı
1373 kez okundu


(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ALDI BİR TATLI TELAŞ!..


TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
DİDEROT ETKİSİ


Devamını oku »

28.11.2023 12:54:26 tarihinde yazıldı
2859 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri