(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

TIKLIM TIKLIM DOLDU

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Belediye Plaj tesislerinde yer alan Musa’nın Yeri Plaj Restoran'da, adeta “Linet Rüzgarı” esti.

Restoran işletmecileri Avşar Ailesi’nin önceden yaptıkları duyurular ile restoranın açık alanını tamamen dolduran davetliler, Musa’nın Yeri kalite ve lezzeti ile hazırlanan yemeklerini yediler.

Baba Hakan Avşar, çocukları Erkan ve Doğukan Avşar’ın her davetli ile yakından ilgilendiği gecede önce genç oryantal İnce sahnedeydi.

Bir süre sahnede kıvrak dansları ile gösteri sunan Oryantal Sevgi, istek üzerine davetliler arasına inerek dansını devam ettirdi.

Beğenilen oyunu dolayısıyla bahşişleri de kabul eden genç oryantale para takanların çoğunluğunu bayanlar olması da gözlerden kaçmadı.

MUSA’NIN YERİNE GELDİM

Gecenin ve konserin ismi Linet yoğun alkışlarla çıktığı sahnede, Karadeniz Ereğli’ye daha önce de geldiğini anımsattı.

Gördüğü ilgi karşısında söyleyecek söz bulamadığını dile getiren Linet, “uzun zamandır bu kadar bu güzelliği bir yerde göremedim. Karadeniz Ereğli’ye ilk gelişim mi acaba? Şükür kavuşturana, hoş geldiniz” dedi.

Ülke genelinde açık hava yaz konserlerinin düzenlendiğine değinen Linet, “ben de en güzel Karadeniz Ereğli’deki Musa’nın Yeri’ne sizlerle buluşmak için geldim, hem de koşa koşa…” diye konuştu.

Linet, gerek kendine ait. Gerekse birçok sanatçının sevilen eserleri seslendirdiği konserinde davetlileri kah duygulandırdı, kah coşturdu.

Karadeniz Ereğli’nin yanı sıra çevre ilçe ve illerden gelen yaklaşık 500 davetlinin izlediği konserde 2 saati aşkın sahnede kalan Linet, sahneye çıktığı gibi alkışlarla programını tamamladı.

Konserin ardından ise davetliler çalan müzik eşliğinde eğlendiler.

AVŞAR AİLESİ TEŞEKKÜR ETTİ

Musa’nın Yeri Plaj restoran İşletmecisi Avşar Ailesi; Baba Hakan Avşar ve çocukları Erkan ile Doğakan Avşar, bir yaz konserini daha başarı ile tamamladıklarından söz etti.

Baba Avşar, çocuklarının girişim ve çabaları ile Karadeniz Ereğli ve Bölge halkına hizmetin en iyisini verme gayretlerinin devam ettiğini belirterek, “başka konserimize katılan davetlilerimize çok teşekkür ediyoruz. Davetlilerimizin, her zaman hizmetin en iyisine layık oldukları bilinci ile etkinliklerimiz devam edecek. Bu arada, program boyunca emek veren çalışanlarımıza özel ekibe teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Bu sayfayı yazdır

7.07.2024 15:17:40

Bu haber 2087 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)
Şu anda 23 kişi online
Toplam ziyaret : 77.223.947

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
KİT REFORMU VE ENDİŞELER! - CEZAEVİ BİR DAHA DÜŞÜNÜLMELİ!


Devamını oku »

17.07.2024 09:09:33 tarihinde yazıldı
185 kez okundu

SAFRA KANAL TAŞLARINDA CERRAHİ DIŞI TEDAVİ YÖNTEMİ


Devamını oku »

14.03.2024 09:54:08 tarihinde yazıldı
1856 kez okundu


(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

SİZ İSTEYİN YETER Kİ!


TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
DİDEROT ETKİSİ


Devamını oku »

28.11.2023 12:54:26 tarihinde yazıldı
4500 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri