(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

DİKMEN MÜLAKATI DEĞERLENDİRDİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Belediye Başkan Aday Adayı Muhittin Dikmen, “partimizin gerek Karadeniz Ereğli’miz gerekse de Zonguldak’ımız ve tüm ilçelerinde en doğru adaylarla yola çıkma kararlılığı göstereceği umudunu taşıyorum” dedi.

Dikmen, 2023 Mahalli İdareler (Yerel) Seçimleri öncesi, İl genelindeki belediye başkan adaylarının belirlenmesine yönelik CHP İl Başkanlığında mülakata katıldıklarını belirtti.

CHP Genel Merkezi’nin aday belirleme yöntemini olumlu bulduğunu anlatan Dikmen, şunları kaydetti:

“Ben, partimizin bu çalışmalarının görev, statü ve sorumluluklarımız ne olursa olsun, bizleri bir arada tutmak, birlik ve beraberliğimizi perçinlemek adına olumlu olduğunu düşünen partililerden biriyim. Genel merkezimizin, aday belirleme yönetiminin nasıl yapılması gerektiğini biz aday adaylarına sormasını da parti içi demokrasi kültürünün bir yansıması olarak olumlu bulmaktayım.

Her şeyden önce, bu mülakat için görevlendirilen, yöremizdeki çalışmaları kapsamında partimizin değerli fikir önderlerinin de görüşlerini alma nezaketi gösteren Burdur Milletvekilimiz sayın İzzet Akbulut ve Tekirdağ Milletvekilimiz sayın İlhami Aygün’e; bizleri il örgütümüzde en iyi şekilde ağırlayan, görüşlerimizi paylaşabilme fırsatı veren İl Başkanımız sayın Devrim Dural ve örgüt yöneticilerimize teşekkür ediyorum.

Bu değerlendirmeler sonucunda partimizin gerek Karadeniz Ereğli’miz gerekse de Zonguldak’ımız ve tüm ilçelerinde en doğru adaylarla yola çıkma kararlılığı göstereceği umudunu taşıyorum.”
Bu sayfayı yazdır

9.12.2023 18:50:07

Bu haber 347 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)

Şu anda 12 kişi online
Toplam ziyaret : 75.195.881

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
GÜLÜǒTE BAŞKAN KİM OLUR?


Devamını oku »

19.02.2024 10:02:59 tarihinde yazıldı
361 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

AYNI NOKTADA BİRLEŞTİLER


TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
DİDEROT ETKİSİ


Devamını oku »

28.11.2023 12:54:26 tarihinde yazıldı
1021 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri