(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

BEKLİYORUZ..!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, 64 yıllık geçmişe sahip “Musa’nın Yeri Restoran, her yıl üzerine kattığı yeniliklerle bölgeye hizmetini sürdürüyor.

Karadeniz Ereğli’de 1959’da “Musa’nın Yeri” lokantası olarak kurulan ünlü mekan, Süreç içinde Karadeniz Ereğli Belediye Plajında “Musa’nın Yeri Restoran” olarak müşterilerine hizmetini sürdürmeye devam etti.

İşletmeci Hakan Avşar, Musa’nın Yeri’nin, kuruluşundan bugüne branşında uzman aşçılar ve tecrübeli ekibi ile bölgenin en nezih mekanı olduğunu belirtti.

64 yılın, her yılında kendini yenilemeyi sürdüren ve ‘taş üzerine taş koyarak’ büyüyen Musa’nın yerinin zengin menüsünün yanı sıra hizmet kalitesinin de üst seviyede olduğunu anlatan Aşvar, “64 yıllık geçmişimizi, günümüz hizmet anlayışına yönelik büyüterek ilerliyoruz” dedi.

64 YILDAN YENİ NESİL’E…

Ekonomik, sosyal ve kültürel alanda gelişmişliği ile bilinen Karadeniz Ereğli’de, yiyecek-içecek sektörünün de buna paralel geliştiğine dikkat çeken Hakan Avşar, şöyle dedi:

“Saygıdeğer büyüklerimizin bugünlere taşıdığı Musa’nın Yeri’ni, aynı zamanda iyi de bir eğlenme mekanına çevirmek istedik. Bu amaçla, Gerek Plajlar mevkisindeki Musa’nın Yeri Restoran, gerekse İlçe Merkezindeki Yalı Caddesi’nde hizmete sunduğumuz Musa’nın yeri Yeni Nesil Restoranımızda haftanın Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri canlı müzik eşliğinde hizmetimizi sürdürüyoruz.
ağırlıklı olarak gençler olmak üzere toplumun görmek ve dinlemek istediği sanatçıları mekanlarımıza getirerek, müşterilerimizin keyifle saatler geçirmesini sağlıyoruz.
Bu hizmetimizin karşılığı olarak da gösterilen ilgiden son derece memnunuz. Önümüzdeki süreçte her iki mekanımızda da bu tür aktivitelere devam edeceğiz.
Gösterdikleri ligi ve alaka dolayısıyla müşterilerimize ve bölge halkımıza teşekkür ediyoruz.”
Bu sayfayı yazdır

19.06.2023 15:13:39

Bu haber 3373 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)

Şu anda 20 kişi online
Toplam ziyaret : 76.758.049

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
BU MEMLEKETTE ZABITA/POLİS YOK MU?


Devamını oku »

28.05.2024 09:39:38 tarihinde yazıldı
507 kez okundu

SAFRA KANAL TAŞLARINDA CERRAHİ DIŞI TEDAVİ YÖNTEMİ


Devamını oku »

14.03.2024 09:54:08 tarihinde yazıldı
1372 kez okundu


(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ALDI BİR TATLI TELAŞ!..


TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
DİDEROT ETKİSİ


Devamını oku »

28.11.2023 12:54:26 tarihinde yazıldı
2857 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri