(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

UMUM SERVİSLER “AZMAN” DEDİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Umum Servis Araçları Derneği Başkanı Muhammet Başkan, yeniden başkanlığa aday olan Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı ve adayı Mehmet Azman’a desteklerinin “Tam” olduğunu bildirdi.

Dernek Başkanı Muhammet Başkan, yönetim kurulu ve dernek üyeleri olarak aldıkları karar doğrultusunda, 4 Şubat’ta gerçekleştirilecek olan Karadeniz Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel kurulundaki seçimlerde, Mehmet Azman ve yönetiminin yanında olduklarını belirtti.

İlçedeki Sevgi Barış Dostluk Salonunda gerçekleştirilecek genel kurulda ‘tam kadro hazır’ olacaklarını anlatan Başkan, şunları kaydetti

“Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi başkanı ve Başkan adayı Mehmet Azman’a desteğimizin tam olduğunu ifade etmek istiyorum. Özellikle Pandemi döneminde Umum Servis araçları derneğine yapmış olduğu destekler yadsınamaz. Ereğli Esnaf ve Kredi Kefalet Kooperatifinin çalışmalarını da yakından takip ediyoruz. Bugün Türkiye’de ilk ellilerde olan Kooperatifin bu seçimlerin ardından Mehmet Azman ve ekip çalışmasıyla daha üst sıralarda olacağına da inanıyoruz.”
Bu sayfayı yazdır

31.01.2023 18:33:39

Bu haber 1225 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)
Şu anda 5 kişi online
Toplam ziyaret : 75.961.387

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
SEÇİMİ KİM KAZANIR?


Devamını oku »

21.03.2024 16:52:50 tarihinde yazıldı
562 kez okundu

SAFRA KANAL TAŞLARINDA CERRAHİ DIŞI TEDAVİ YÖNTEMİ


Devamını oku »

14.03.2024 09:54:08 tarihinde yazıldı
275 kez okundu


(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ÇABALARINI GÖRÜYORUM


TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
DİDEROT ETKİSİ


Devamını oku »

28.11.2023 12:54:26 tarihinde yazıldı
1397 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri