(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

BİLGİLENDİRME YAPILDI

(Haber: Fikri kapan) - Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinde (ZBEÜ) “Enerji Tasarrufu ve Verimliliği” konulu bilgilendirme toplantısı yapılıdğı bildirildi.

Üniversitenin Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğünden yapılan yazılı açıklamada, ZBEÜ Rektörü Prof Dr. İsmail Hakkı Özölçer’in Başkanlığındaki toplantının Senato Salonu’nda gerçekleştirildiği belirtilerek, şunlar kaydedildi:

“ZBEÜ mezunlarından EnerjiSA Kurumsal Hizmetler Uzmanı Samet Kolcu, EnerjiSA ve ZBEÜ arasında ortak olarak çalışılabilecek hizmetler konusunda bilgiler aktardığı toplantıda, yapılabilecek ikili iş birlikleri için de karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu ve Prof. Dr. Servet Karasu, Genel Sekreter Prof. Dr. Zehra Safi Öz, daire başkanları ve EnerjiSA yetkilileri katıldı.”

MEZUNİYETE KATILDI

Diğer yanndan, Aynı koordinatörlüğün açıklamasına göre Rektör Özölçer, ZBEÜ Sosyal Bilimler Enstitüsünden mezun olan yüksek lisans öğrencilerin mezuniyet etkinliğine katıldı. Rektör Özölçer, ZBEÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Disiplinler Arası Kültürel Çalışmalar Tezli Yüksek Lisans Programından mezun olan öğrenciler; Zuhal Can, Ünal Avcı, Ergün Gedik ve Hüseyin Çelik’in yüksek lisans mezuniyet törenine katılarak mezun öğrencilere cübbelerini giydirdi. Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Yücel Namal’ın da yer aldığı törende ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, modern dünya düzeninde bilimi ve kültürü faklı perspektifler çatısı altında incelemenin önemine değinerek mezun olan tüm öğrencilere akademik hayatlarında ve çalışmalarında başarılar diledi.
Bu sayfayı yazdır

9.06.2024 12:41:47

Bu haber 201 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)

Şu anda 2 kişi online
Toplam ziyaret : 76.758.374

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
BU MEMLEKETTE ZABITA/POLİS YOK MU?


Devamını oku »

28.05.2024 09:39:38 tarihinde yazıldı
508 kez okundu

SAFRA KANAL TAŞLARINDA CERRAHİ DIŞI TEDAVİ YÖNTEMİ


Devamını oku »

14.03.2024 09:54:08 tarihinde yazıldı
1373 kez okundu


(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ALDI BİR TATLI TELAŞ!..


TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
DİDEROT ETKİSİ


Devamını oku »

28.11.2023 12:54:26 tarihinde yazıldı
2859 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri