(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

“SÖZ” DEDİ; YAYINLADI!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi doğumlu müzik öğretmeni müzisyen Emrah Gümüş’ün ‘Söz’ isimli şarkısı, sosyal hesaplarda yayınlanmaya başladı.

Çocukluk ve gençlik yıllarında eğitim, öğretim gördüğü Karadeniz Ereğli’de müzik öğretmenleri Suat Aykan ve Gülay Aykan’dan dersler almaya başlayarak müzik dünyasını tercih eden Emrah Gümüş, Çanakkale On sekiz Mart üniversitesinde Müzik öğretmenliği bölümüne yüksek öğrenimini tamamlaması ardından çeşitli yerlerde sahne alarak performansını ortaya koydu.

2012’de ise doğduğu kente gelerek Kdz. Ereğli TED Koleji’nde Müzik Öğretmeni olarak görev yapan Emrah Gümüş, ardından İstanbul’da çeşitli vakıf ve özel okullarda mesleğini sürdürdü.

Halen İstanbul'daki özel bir okulda müzik öğretmeni olarak görev yapan Emrah Gümüş, bir yandan da Ağabeyi Tanzer Gümüş gibi müzik dünyasında yerini almaya devam etti.

Son dönemlerde ‘Söz’ isimli eser üzerine yoğunlaşan ve bu şarkının çalışmalarını tamamlayan Emrah Gümüş, hayali olan ‘Single’ını tamamladı.

Söz isimli şarkısı çeşitli dijital platformlar ve Youtube’de yayınlanmaya başlayan Emrah Gümüş’ün önümüzdeki Temmuz’da müzikseverlere yeni bir sürpriz daha yapması bekleniyor.

Her fırsatta Karadeniz Ereğlili olmaktan duyduğu mutluluk ve gururu dile getiren Emrah Gümüş, en büyük arzusunun ise ileriki süreçlerde yapılması muhtemel Uluslararası Karadeniz Ereğli Sevgi, Barış ve Dostluk Festivalinde sahne almak olduğunu dile getiriyor.

Emekli Öğretmen Nuriye Gümüş ile Kerim Gümüş’ün çocukları Emrah Gümüş, Gitar, Piyano ve klavye enstrümanlarına hâkimiyetinin yanı sıra Üniversite yıllarında merak sardığı müzik prodüksiyonuna sayesinde teknolojiyi yakından takip ederek, ürettiği şarkıların kayıtlarını da aynı zamanda müzisyen arkadaşı  Müzik Öğretmeni Volkan Meydan ile birlikte yapıyor.

 

 
Bu sayfayı yazdır

1.06.2024 15:11:58

Bu haber 606 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
01.06.2024 17:53:57
Ömer köse diyor ki;

Başarıların daim olsun kardeşim
Şu anda 12 kişi online
Toplam ziyaret : 77.223.955

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
KİT REFORMU VE ENDİŞELER! - CEZAEVİ BİR DAHA DÜŞÜNÜLMELİ!


Devamını oku »

17.07.2024 09:09:33 tarihinde yazıldı
185 kez okundu

SAFRA KANAL TAŞLARINDA CERRAHİ DIŞI TEDAVİ YÖNTEMİ


Devamını oku »

14.03.2024 09:54:08 tarihinde yazıldı
1856 kez okundu


(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

SİZ İSTEYİN YETER Kİ!


TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
DİDEROT ETKİSİ


Devamını oku »

28.11.2023 12:54:26 tarihinde yazıldı
4500 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri