(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

ERMED GÖREVLERİ GÜNCELLEDİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, 25 Mayıs’ta 2. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği’nin (ERMED), seçilen yeni yönetim kurulu görev dağılımını gerçekleştirdi.

Yönetimin ilk toplantısında oy birliği ile alınan kararlarda; Doğan Gönüllü yeniden başkanlığı seçilirken, Başkan Yardımcısı Fikri Kapan da aynı görevinde kaldı.

YÖNETİMDE 3 YENİ İSİM

ERMED’in 2. Genel Kurulu’nda yönetime seçilen isimlerden; geçtiğimiz dönemi denedim kurulu üyeliklerinde bulunan Arzu Tekin Genel Sekreterliğe seçilirken, Fahrettin Özaydın ise Mali Sekreterlik görevini üstlendi.

Yeşim Çakır ise Yönetim Kurulu üyesi olarak dernekteki görevini sürdürecek.

ÜYELİĞİ ONAYLANDI

Bu arada, görev bölümünü tamamlayan ERMED yönetimi, Genel Kurul’da dernek üyeliğine alınması önerilen Ereğli FM Teknik görevlisi Engin Tekin’in üyeliği, yönetim kurulu tarafından ‘oy birliği ile’ kabul edilerek resmileşti.

GÖNÜLLÜ BAŞARI DİLEDİ

ERMED Yönetim Kurulu Başkanı Gönüllü, yönetim kurulu görev bölümü sonrası yaptığı konuşmada, yönetim ve denetim kurulu ile üyelerin derneğin vizyon ve misyon değerleri doğrultusunda, birlik beraberlik içinde etkin görev yapacaklarına inandığını belirtti.

Gönüllü’nün, yönetim ve denetim kurulu üyelerine başarı dileğinde de bulunduğu toplantı, önümüzdeki süreçte kısa, orta ve uzun vadede yapılacak projelerin istişare edilmesi ve iyi niyet dileklerinin iletilmesi ile son buldu.
Bu sayfayı yazdır

1.06.2024 13:29:30

Bu haber 304 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)
Şu anda 21 kişi online
Toplam ziyaret : 77.222.731

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
KİT REFORMU VE ENDİŞELER! - CEZAEVİ BİR DAHA DÜŞÜNÜLMELİ!


Devamını oku »

17.07.2024 09:09:33 tarihinde yazıldı
184 kez okundu

SAFRA KANAL TAŞLARINDA CERRAHİ DIŞI TEDAVİ YÖNTEMİ


Devamını oku »

14.03.2024 09:54:08 tarihinde yazıldı
1855 kez okundu


(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

SİZ İSTEYİN YETER Kİ!


TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
DİDEROT ETKİSİ


Devamını oku »

28.11.2023 12:54:26 tarihinde yazıldı
4500 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri