(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

ÖZÖLÇER’İN ÖĞRENCİ BULUŞMALARI

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’in, Rektör-Öğrenci Buluşması kapsamında ZBEÜ Fen Fakültesi Biyoloji Öğrenci Topluluğu öğrencileriyle bir araya geldiği bildirildi.

ZBEÜ Basın yayın ve Halkla İlişkiler koordinatörlüğünün yazılı açıklamasında,

Rektör Özölçer’in, öğrencileri makamında kabul ettiği buluşmaya Biyoloji Öğrenci Topluluğu Sorumlusu Araştırma Görevlizi Havva Karaman ve topluluk üyelerinin katıldığı belirtildi.

Rektör Özölçer’in, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiği buluşmada, sohbet ettiği öğrencilerin ise desteklerinden dolayı Özölçer’e teşekkür ettiği kaydedildi.

MADEM ÜYELERİYLE İFTAR

Diğer yandan, ZBEÜ rektörü Özölçer, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Medeniyet Araştırmaları ve Değerler Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (MEDEM) üyeleriyle iftarda bir araya geldi.

ZBEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Servet Karasu, MEDEM Müdürü Doç. Dr. Nuran Çetin’in de yer aldığı iftarda birlikte açılan oruçların ardından Özölçer, öğrencilerle bir süre sohbet ederek onların talep ve isteklerini sorarak mevcut çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Yönetim olarak öğrencilerle bir araya gelerek Ramazan’ın huzurunu paylaşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Özölçer, “Böylesi manevi, mübarek günlerde öğrencilerimizle iftar yapıp sohbet etmek bize büyük mutluluk veriyor” dedi.

İNTERNET HIZI ARTTI!

Öte yandan, yapılan bir başka açıklamada ise ZBEÜ’de akademik internet hizmeti sunan ULAKBİM, ZBEÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ile iş birliği içinde yürütülen altyapı iyileştirme çalışmaları neticesinde üniversite kampüslerinin internet hizmetlerini güçlendirdiği bildirildi. Buna göre; Farabi Kampüsünde hat hızı 2 Gbps'den 3 Gbps'ye, İbni Sina Kampüsünde hat hızı 500 Mbps'den 800 Mbps'ye, Ereğli Eğitim Fakültesinde hat hızı 100 Mbps'den 150 Mbps'ye, Denizcilik Fakültesinde hat hızı 100 Mbps'den 150 Mbps'ye, Devrek Meslek Yüksekokulunda hat hızı 80 Mbps'den 150 Mbps'ye, Çaycuma Meslek Yüksekokulunda hat hızı 100 Mbpsden 150 Mbps'ye, Zonguldak Meslek Yüksekokulunda hat hızı 80 Mbps'den 150 Mbps'ye, Alaplı Meslek Yüksekokulunda hat hızı 100 Mbps'den 150 Mbps'ye ve Yabancı Diller Yüksekokulunda ise hat hızı 100 Mbps'den 150 Mbps'ye yükseltildi. Sağlanan hız artışlarıyla birlikte ZBEÜ öğrenci ve personelinin internet erişim deneyimi güçlendirilirken yapılan çalışmalarla öğrenim ve idari faaliyetlerde, internet kullanımının daha verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.
Bu sayfayı yazdır

1.04.2024 09:53:55

Bu haber 198 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)
Şu anda 8 kişi online
Toplam ziyaret : 75.961.200

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
SEÇİMİ KİM KAZANIR?


Devamını oku »

21.03.2024 16:52:50 tarihinde yazıldı
562 kez okundu

SAFRA KANAL TAŞLARINDA CERRAHİ DIŞI TEDAVİ YÖNTEMİ


Devamını oku »

14.03.2024 09:54:08 tarihinde yazıldı
275 kez okundu


(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ÇABALARINI GÖRÜYORUM


TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
DİDEROT ETKİSİ


Devamını oku »

28.11.2023 12:54:26 tarihinde yazıldı
1397 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri