(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

OKULLARDA FIRTINANIN YARALARI SARILIYOR

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, 19 Kasım’da yaşanan aşırı sağanak ve tam fırtına nedeniyle hasar gören okullarda onarım çalışmaları devam ediyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Akgül’ün, kısa sürede ihalesi yapılarak onarıma başlanan okullarda incelemelerde bulunduğu bildirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü resmi sitesinde yar alan bilgilerde, şunlar kaydedildi:

“19 Kasım’da ilçemizde etkili olan kuvvetli fırtına ve yağış nedeniyle hasar gören okullarımızda tadilat çalışmaları devam ediyor. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Harun Akgül bugün de gözlem ve incelemelerde bulundu. Okul Müdürlerinden çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

KAVAKLIK İLKOKULUNDA HAVANIN AÇMASI BEKLENİYOR

Bu arada, fırtınadan çatısının büyük bölümü uçan, bu nedenle de üst katlarına çatıdan su sızan Kavaklık İlkokulunda da onarım çalışmaları devam ediyor.

Onarım ihalesini alan firma, hava koşulları elverdiği sürece sürdürdüğü çalışmalar kapsamında yeniden onardığı çatıda mebran kaplamayı tamamladı. Önümüzdeki günlerde havanın açması ile birlikte kiremit döşemesi de tamamlanacak okulda çatı sorunu kalmayacak.

Bu çalışmalar sırasında okul idaresinin ise öğrencilerin, öğretmenleri ve personelin güvenliği için gerekli tedbirleri aldığı gözlendi.

Okul girişinden itibaren alınan tedbirler kapsamında, belirli güzergah tel örgülerle çevrilerek, öğrencilerin okula güvenli girişleri sağlandı.
Bu sayfayı yazdır

8.12.2023 10:20:28

Bu haber 339 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
08.12.2023 22:12:47
Şikayetçi diyor ki;

Devlet el at okullara

Şu anda 8 kişi online
Toplam ziyaret : 75.197.512

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
GÜLÜǒTE BAŞKAN KİM OLUR?


Devamını oku »

19.02.2024 10:02:59 tarihinde yazıldı
361 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

AYNI NOKTADA BİRLEŞTİLER


TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
DİDEROT ETKİSİ


Devamını oku »

28.11.2023 12:54:26 tarihinde yazıldı
1021 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri