(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

BAŞKANLARLA PAYLAŞACAK

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt’un, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Osman Günaydın’ı ziyaret ettiği bildirildi.

Partinin İlçe Tanıtım ve Medya Başkanı Ömer Yazıcıoğlu’nun yazılı açıklamasına göre, Günaydın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bozkurt ve beraberindekilere teşekkür etti.

Müdürlük personeli ve çalışmaları ile ilgili bilgiler aktardığı konuşmasında, Günaydın, “Projelerimizi sunabileceğimiz Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) gibi kurumların olmaması Zonguldak’ta çok büyük bir engel. Şayet TKDK gibi bir kurum olsaydı, kırsal alan desteğinde yüzde 85’e varan bir artış sağlanabilir, projeler devreye sokulabilirdi. Özellikle bu hususta sizden destek talep ediyoruz” dedi.

BOZKURT DESTEK SÖZÜ VERDİ

Bozkurt da, TKDK’nın Zonguldak’ta açılması için çaba göstereceklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Ereğli’ye bir şeyler yapabilmemiz için Koordineli çalışmakta fayda var. İşsizlik her geçen gün artıyor. Bu ortamda insanları tarıma yönlendirmek daha faydalı olacaktır. Ufak ufak da olsa köylerde hareketlenme başladı. Bu hareketlenmeyi hızlandırıp yardımcı olmak görevimiz. Projeler konusunda biz elimizden geleni yapmaya hazırız. TKDK’nın Zonguldak’a açılması konusunu diğer ilçe başkanları ile de paylaşacağız. Böylelikle bütün ilçelerden bir talep oluşturarak bu konuyu üst mercilere iletmiş oluruz. Teşkilat olarak bu kurumun Zonguldak’a açılması için elimizden geleni yapacağız.”

AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt’un ziyaretinde; AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Şerife Cerrah, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tunay Berber ile bazı İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri yer aldı.
Bu sayfayı yazdır

19.11.2020 12:45:01

Bu haber 1122 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 17 kişi online
Toplam ziyaret : 59.418.544

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

İŞTE ONU SÖYLEMEYİZ!

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
CORONA’DAN ULUSALA DA ÇIKTIK!!!


Devamını oku »

1.12.2020 11:18:06 tarihinde yazıldı
894 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
KIRMIZI MUCİZE: KUDRET NARI


Devamını oku »

19.11.2020 13:40:53 tarihinde yazıldı
3054 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
TUNALI HİLMİ''NİN VEFATI...


Devamını oku »

27.11.2020 17:44:45 tarihinde yazıldı
3680 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri