(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

"KORKMADARN MÜCADELEYE GİRİN"

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, İklimlendirme Uzmanı Önceki Dönem Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü Başkanı genç işadamı Eray İlhan, gençlerin ticaret ve siyaset arenasında gerekli yeri almaları gerektiğini savundu.

İlhan, bölgede 91.7 frekansından yayın yapan Ereğli FM’de, “Fikri Kapan’la Burada konuşalım” canlı yayınına konuk oldu.

Programda Gazeteci Kapan’ın sorularını yanıtlayan İlhan, uzmanlık alanı ‘İklimlendirme’ üzerinde, özellikle kombi ve klimaların kullanım ve bakımlarına yönelik detayları anlattı.

Geçen dönem (2018-2019) yürüttüğü Karadeniz Ereğli Rotary Dönem Başkanlığı süresindeki manevi kazanımlarını ve bu vesileyle kulübe ve topluma kazandırdıklarını da anlatan Genç İşadamı İlhan, Kapan’ın, ‘siyaset ve sivil toplum dünyasında yer alıp almayacağı sorularına ise ‘açık’ ve ‘cesaretli’ yanıtlar verdi.

İlçedeki büyüklerin, gençlerin önünü açması, arka planda ise tecrübeleri ile gereken desteği vermeleri gerektiğini savunan Eray İlhan, özetle şunları söyledi:

“Zaman içerisinde bir araya geldiğimiz dostlarımız var. Fikirlerine güvendiğim, benim fikirlerimi dinlemekten hoşnut olan çok insan var. Ben yaşıtlarım yada biraz küçük veya büyük arkadaşlarıma, çoğalmamız gerektiğini söylüyorum. Bu tür toplantılarımızda Ereğli’ye neler yapılabiliri konuşuyoruz. Ben, dışarıdan birinin gelip burada iş yapması yerine, işi bizlerin yapmasından yanayım. Gençlerin bir araya gelmesinden rahatsız olan bir çok insan da var elbet. Büyüklerimiz bizim için çok değerliler. Onlar ilçede bir ‘danışman kurulu’ olmalılar, bizler de gidip danışmalıyız. Artık oralarda genç nesillerin olması gerekiyor. Çünkü artık dünya değişti. Ereğli’de 50-60 yıl önce, örneğin İrfan Erdem gibi isimlerin yaptığı yenilikler var. Bugün ise bunları yapabilecek birçok genç insan var. Bugün Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığında Sayın Arslan Keleş gibi genç isimler yer alıyor. Oldukça da başarılı bir yönetim gösteriyor. Bugün ilçemizde birikimli bir genç iş dünyası var. Genç arkadaşlarımızın da korkmadan mücadelenin içinde yer almalarını öneriyorum…”

ERAY İLHAN’IN KONUK OLDUĞU PROGRAMI, AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYARAK DİNLEYEBİLİRSİNİZ

https://www.facebook.com/fikri.kapan/videos/2952792611402626/

 
Bu sayfayı yazdır

9.10.2019 14:26:16

Bu haber 588 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)
Şu anda 11 kişi online
Toplam ziyaret : 57.673.276

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

HELE ŞUNU BİR VER DE..!

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
CORONAVİRÜS ÖLDÜRÜR !!!


Devamını oku »

11.8.2020 13:50:12 tarihinde yazıldı
183 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
KALDI 15 HAFTA


Devamını oku »

18.2.2020 17:08:48 tarihinde yazıldı
24714 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
ORHAN GAZİ CAMİİ ADI HAKKINDA...


Devamını oku »

4.8.2020 13:29:41 tarihinde yazıldı
1661 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri