(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

STK'LARDAN ÖNERİ BEKLENİYOR!

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Halil Posbıyık, “21.Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali”nde iyi bir noktaya gelindiğini bildirdi.

Belediye basın bürosundan yapılan yazılı açıklamaya göre, Posbıyık, Atatürk Kültür Merkezi’ndeki Nikah Salonu’nda, ilçedeki sevil toplum kuruluşları ile bir araya geldiği toplantıda yaptığı konuşmada, 5-6-7 Temmuz tarihlerindeki festival ile ilgili ön hazırlıkların bitmek üzere olduğunu belirtti.

Festival ile ilgili sivil toplum kuruluşlarından öneriler beklediğini anlatan Posbıyık, şunları kaydetti:

“Sizlerin görüş ve önerileri bizim için önemli. Festivalde görmek istediğiniz gruplar, olmasını istediğiniz etkinlikler konusunda görüş ve önerilerinizi 31 Mayıs’a kadar Kültür Müdürlüğü’ne bildirebilirsiniz. Tüm görüşleri Festival Yürütme Kurulu değerlendirecek, size kısa süre içinde geri dönüş sağlanacak.

STANTLARDA SÜRE 31 MAYIS!

Bu yıl da festivalde gıda satışı dışında stantlar kurulacak. Haziran 15’ten Eylül 15’e kadar açık kalacak. Stantlarımızın bedeli 3 bin liradır.  Stant almak isteyen banka Festival hesabına ilgili rakamı yatırıp, dekontunu getirerek standını alacak. Bu konuda önceliği ilçemiz esnafına vereceğiz. Cuma günü akşamına kadar Ereğli esnafından gelen talepleri değerlendireceğiz. Satışı bu sürede sadece bu bölgedeki insanlara yapacağız. Cuma günü akşamına kadar arzu ettiğimiz hedefe ulaşamadığımız taktirde dışarıdan gelenlere satış yapacağız.”

İŞTE GELECEK SANATÇILAR

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ünlü sanatçı Tarkan’ın, önümüzdeki yıl Ereğli festivalinde olacağını açıklarken, bu yıl ise 5 Temmuz akşamı Gülşen ve Volkan Konak, 6 Temmuz akşamı Hadise ve Murat Boz, 7 Temmuz akşamı Koray Avcı ve Yıldız Tilbe’nin sahne alacağını sözlerine ekledi.
Bu sayfayı yazdır

28.5.2019 14:10:13

Bu haber 585 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 39 kişi online
Toplam ziyaret : 51.940.306

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
BÜYÜK ANADOLU OTELLERİ


Devamını oku »

17.9.2019 13:23:05 tarihinde yazıldı
133 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
TATİL GELİYOR; DETOKS MU YAPSAM?


Devamını oku »

3.7.2019 11:41:28 tarihinde yazıldı
932 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
MERSİN DEDE''NİN MEZARINI ABD DOZERİYLE YOK ETMİŞLER!


Devamını oku »

10.9.2019 12:05:28 tarihinde yazıldı
318 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

KİMİN İÇİN ÇALIYOR!Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri