(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

FUTBOLDA UMUT VAR!

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ilçedeki amatör spor dallarını destekleyeceklerini bildirdi.

Belediye basın bürosundan yapılan yazılı açıklamaya göre Posbıyık, Karadeniz Ereğli Veteran Futbol Takımı sporcularının kendisini ziyaretinde yaptığı konuşmada, Bölgesel Amatör Futbol Ligi’nde mücadele eden Karadeniz Ereğli Belediyespor’un önümüzdeki sezon 3. Profesyonel Lig’e çıkarma gayretleri olacağını belirtti.

Veteranların da  başarı sezon geçirdikleri ifade eden Posbıyık, şunları kaydetti:

“Veteran Futbol takımımızın teknik kadro ve futbolcularını kutluyorum. Daha önceki dönemlerde olduğu gibi bu dönemde de, özellikle bölgemizden yetişen gençlerimizi ön plana çıkararak, Belediyespor’u bir üst lige çıkartma gayretinde olacağız. Spor alanında sadece futbola değil tüm branşlara ve alt yapıya önem vereceğiz. Amatör Spor Kulüplerimiz de zor şartlarda mücadele ediyorlar. Tıpkı farklı renklere gönül veren taraftarlar gibi, ilçemizde farklı takımlarda görev alan arkadaşlarımız var. Düşünceler, eylemler farklı olabilir ancak ilçemizin spor alanında da ayağa kalkmasını istiyorsak, bunu birbirimize saygı duyarak, destek olarak ve birlik beraberlik içinde başarabiliriz.”

Veteran Takım futbolcuları da, göreve seçilmesi dolayısıyla kutladıkları Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a başarı dileğinde bulundular.

SİYASİ ZİYARETLER

Diğer yandan Posbıyık’ı MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ile BBP İlçe Başkanı Turabi çelik de, yönetim kurulu üyeleriyle ayrı ayrı ziyaret ederek kutladılar.

Posbıyık her iki ziyarette de, önümüzdeki süreçte birlik ve beraberlik içinde Ereğli’nin daha iyi yerlere gelebilmesi için çalışacaklarını yineledi.
Bu sayfayı yazdır

13.4.2019 14:13:19

Bu haber 420 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 18 kişi online
Toplam ziyaret : 49.488.285

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
BİRLİK VE BERABERLİK…

Dün, Karadeniz Ereğli siyasi tarihinde (belki de) uzun yıllar konuşulacak, hatırlanacak bir ziyaret gerçekleştirildi.


Devamını oku »

16.4.2019 10:56:55 tarihinde yazıldı
288 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
NEDİR BU SİYEZ UNU?


Devamını oku »

27.2.2019 10:22:31 tarihinde yazıldı
1151 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
SEYYİDLER ŞEHRİ EREĞLİ (Devam)


Devamını oku »

9.4.2019 13:00:15 tarihinde yazıldı
404 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

1280 KİLOMETRE YOL GELDİ!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri