Elite Gold Temizlik


(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

UYSAL VE ŞAHİN AYRI AYRI…

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Ereğli belediye başkanı Hüseyin Uysal ve AK Parti Ereğli belediye başkan Adayı Erol Şahin tarafından kutlamalar gerçekleştirildi.

Aynı zamanda BBP Belediye Başkan Adayı Uysal, gün dolayısıyla ilçedeki özel hastaneleri ziyaret ederek, sağlık personeline çiçek takdim ederek, şunları kaydetti:

“İnsanı yaşatmayı, insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha sağlıklı bir yaşam sunmayı ilke edinen , sağlık hizmetlerinin her alanında özveriyle çalışan hekimlerimiz başta olmak üzere, kendini insan sağlığına adamış tüm sağlık çalışanlarımızın ‘14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum.”

ŞAHİN’İN MESAJI

AK Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin de, yayınladığı kutlama mesajında şunları kaydetti:

“Yeryüzünde en kutsal mesleklerden biri olan hekimlik mesleği özünde insana hizmeti ve hayat kurtarmayı vazife edinmiştir. Sevgi ve olabildiğince fedakârlıklarla icra edilen hekimlik mesleği ancak zorlu bir eğitim sürecinin ardından icra edilebilmektedir.  Hekimlik mesleği, merkezinde insana hizmet olan ve sürekli bilgi yenilenmesi gerektiren bir meslektir.  Ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine ulaşmasında büyük rol oynayan ve son yıllarda sağlık alanında yapılan yatırımlarla Dünya’nın birçok ülkesinden insanların tedavi için ülkemizi tercih etmesinde en büyük rol yine kıymetli hekimlerimizin başarılı çalışmaları sayesindedir. Bir insanı kurtarmayı tüm insanlığı kurtarmak olarak gören, vatandaşlara hak ettikleri sağlık hizmetlerini en etkin şekilde sunmayı vazife bilen başta çok kıymetli hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı canı gönülden kutluyorum. Tüm sağlık çalışanlarımıza, çalışma ve aile hayatlarında sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler diliyorum.”

 
Bu sayfayı yazdır

14.3.2019 13:36:40

Bu haber 462 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 64 kişi online
Toplam ziyaret : 50.015.702

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
GENİŞ AİLE FOTOĞRAFI!


Devamını oku »

21.5.2019 09:40:22 tarihinde yazıldı
232 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
SON 3-4 KİLO…


Devamını oku »

30.4.2019 11:55:39 tarihinde yazıldı
650 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
HEY KAPILARI AÇAN, BİZE HAYIRLI KAPILAR AÇ


Devamını oku »

15.5.2019 13:30:46 tarihinde yazıldı
238 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

GELDİĞİME ŞÜKRET!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri