Elite Gold Temizlik


(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

HALKA AÇACAK...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, BBP’den aday olduğu 31 Mart Mahalli İdareler (Yerel) Seçimlerinde yeniden seçilmesi halinde, Belen Mahallesi mevkisinde, “Uyuyan Güzel” olarak isimlendirilen tepenin halka açılacağını bildirdi.

Sosyal paylaşımdan yapılan yazılı açıklamaya göre Uysal, Belen Mahallesi halkına hitaben yaptığı konuşmada, söz konusu çalışmanın, 20 yıldır diğer adayların projelerinde kaldığını, bu alanda “Şehit Muhsin Yazıcıoğlu Parkı” oluşturacağını belirtti.

Görevde kaldığı 5 yıllık sürede yaptığı çalışmaların halk tarafından bilindiğine dikkat çeken Uysal, şunları kaydetti:

"ilçemizde görünmeyen yatırım dediğimiz kanalizasyon, içme suyu hatları, enerji ve doğalgaz gibi yeraltı yatırımlarını bitirdik. Şehrimizi sel felaketlerinden kurtardık. Yeşile ve çevreye önem verdik, 5 binin üzerinde ağaç dikerek yeşil alanlarımızı arttırdık. Her mahalleye eşit hizmet yaptık. Dokunmadığımız hiç bir mahalle kalmadı. 20 yıldır sadece festival ve sahille ilgilenildiği için gidilmeyen arka mahalleleri hizmetle tanıştırdık. Zaten sloganımız bu. Özümüz millet yani sizler, sözümüz de hizmet. Yüzme Havuzu, Kültür Merkezi, Kent Meydanı ve Katlı Otopark, Göztepe Köprüsü ve Göztepe'yi halkla buluşturmak gibi yarım kalan projelerimiz var, sizden bir dönem daha istiyorum.”

Uysal, bazı adayların “festival yapacağız” söylemlerine karşı ise gençlerin festival yerine iş istediklerini dile getirdi.
Bu sayfayı yazdır

13.3.2019 13:06:55

Bu haber 606 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 75 kişi online
Toplam ziyaret : 50.015.756

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
GENİŞ AİLE FOTOĞRAFI!


Devamını oku »

21.5.2019 09:40:22 tarihinde yazıldı
232 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
SON 3-4 KİLO…


Devamını oku »

30.4.2019 11:55:39 tarihinde yazıldı
650 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
HEY KAPILARI AÇAN, BİZE HAYIRLI KAPILAR AÇ


Devamını oku »

15.5.2019 13:30:46 tarihinde yazıldı
238 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

GELDİĞİME ŞÜKRET!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri