(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

EREĞLİ'DE DE AÇILDI

ZONGULDAK/EREĞLİ

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş’ın, Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı Bilim Sanat Merkezini (BSM) ziyaret ettiği bildirildi.

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre Vali Bektaş, ziyaret ettiği merkezdeki bölümleri gezdi.

BSM’deki çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgiler alan Vali Erdoğan Bektaş’ın ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ercan Kahya ile diğer yetkililerde hazır bulundu.

EREĞLİ’DE DE AÇILDI

Diğer yandan, Ereğli İlçesinde de BSM açıldığı bildirildi. AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, yazılı açıklamasında, Vali Bektaş, Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nun destekleriyle, HALEN Atatürk Ortaokulu olarak kullanılan İbrahim Efe Caddesindeki binanın BSM olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Ereğli ilçemizden 155,  Alaplı ilçemizden 15 olmak üzere toplam 170 öğrencimiz her hafta karda kışta Zonguldak Bilim Sanat Merkezine gidiyordu. İlçemizde bilim sanat merkezinin açılmasıyla eğitim anlamında önemli bir ihtiyaç giderilmiş oldu. Okul öncesi eğitim, ilkokul, ortaokul ve lise çağındaki özel yetenekli öğrencilerin (resim, müzik ve genel zihinsel yetenek) örgün eğitim kurumlarındaki eğitimlerini aksatmayacak şekilde bireysel yeteneklerinin farkında olmalarını ve kapasitelerini geliştirerek en üst düzeyde kullanmalarını  sağlayan eğitim kurumunu Ereğli'mize kazandırmış olduk. Hayırlı uğurlu olsun.”
Bu sayfayı yazdır

31.1.2019 14:47:02

Bu haber 669 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
01.02.2019 11:54:46
Hatice çelik (ögretmen) diyor ki;

Böyle bir eğitim kurumunu ilçemize kazandırdıkları için çok teşekkür ederim . Çok yetenekli öğrencilerimizin aileleri gidip gelme zor diye çocukları sınava göndermiyorlardı.Sayın valimiz Erdoğan Bektaş Kaymakam İsmail Çorumluoğlu ve Fatih Çakır beye teşekkürleri bir borç bilirim.Allah razı olsun


Şu anda 110 kişi online
Toplam ziyaret : 51.490.992

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
ERDEMİR; TASINI TARAĞINI TOPLA VE ..!


Devamını oku »

20.8.2019 11:07:02 tarihinde yazıldı
309 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
TATİL GELİYOR; DETOKS MU YAPSAM?


Devamını oku »

3.7.2019 11:41:28 tarihinde yazıldı
635 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
EREĞLİ''NİN ÜZERİNDE BEDDUA VAR!


Devamını oku »

10.7.2019 15:46:16 tarihinde yazıldı
934 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ÇAKIR’DAN SÜRPRİZİ BEKLEYİN!!!Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri