Elite Gold Temizlik


(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

KELEŞ'İ ZİYARET ETTİLER

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Arslan Keleş’i, ilçedeki bilardocular ziyarette bulundu.

Karadeniz Ereğli Bilardo Organizasyon Komite Başkanı Tahir Yurtoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, Ereğli’de ve bölgede gelişen bilardo sporu hakkında Keleş’e bilgiler aktardı.

Ülke genelinde olduğu gibi bölgede de bilardo sporcu sayısında artış olduğunu, bilardo’nun ‘branş olarak’ okullara girdiğini anlatan Yurtoğlu, Türkiye Bilardo Federasyonu tarafından gerçekleştirile Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası etaplarına her geçen gün Ereğli’den katılan sporcu sayısının da arttığını kaydetti.

Amaçlarının, yıl içinde 4 etap olarak yapılan Türkiye Şampiyonalarından en önemlileri olan 3 ve 4 etaptan birini Ereğli’de yapmak olduğunu dile getiren Yurtoğlu, şöyle konuştu:

“İlk 2 etaba sporcu katılımı 1500’ü aşıyor. 3 etaba yaklaşık 600, son final etabına ise Ülke sıralamasında ilk 64 sırada yer alan bilardocuların katılabiliyor. Son derece prestijli olan bu etaplardan birini Ereğli’de yapmak istiyoruz. Bu konuda Sayın Belediye Başkanımız Hüseyin Uysal gerekli desteği veriyor. Ereğli TSO ve diğer odalarımızdan da bu tür destek sağladığımız taktirde ilçemize hep sportif, hem turistik, hem de ekonomik katkı sağlayacağımıza inanıyoruz.”

Ereğli TSO Başkanı Keleş de, bilardo sporunun okullara girmesinin memnunluk verici olduğunu ifade ederek, “ilçemizdeki bilardo faaliyetlerini basından takip ediyorum. Son derece güzel turnuva etkinlikler yapıyorsunuz. Oda olarak, yasalar çerçevesinde gereken desteği verebiliriz” diye konuştu.

Ereğli TSO Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Erdoğan, sporculardan Gazeteci Fikri Kapan, İşadamı Ersin Göben ve Üstün Bilardo Salon Sahibi Cüneyt Solukcu’nun yer aldığı ziyarette, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Bu sayfayı yazdır

28.11.2018 16:35:57

Bu haber 791 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 44 kişi online
Toplam ziyaret : 50.022.642

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
GENİŞ AİLE FOTOĞRAFI!


Devamını oku »

21.5.2019 09:40:22 tarihinde yazıldı
255 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
SON 3-4 KİLO…


Devamını oku »

30.4.2019 11:55:39 tarihinde yazıldı
670 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
HEY KAPILARI AÇAN, BİZE HAYIRLI KAPILAR AÇ


Devamını oku »

15.5.2019 13:30:46 tarihinde yazıldı
261 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

GELDİĞİME ŞÜKRET!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri