(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

10 AYDIR HAZIRLANIYORDU

EREĞLİ

Uslular ve Usluoğlu Okul Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uslu, “Döviz kurundan sebep her şeyde olduğu gibi okul kıyafetlerinde de yüzde 40 gibi bir artış söz konusuydu. Fakat Ereğli’nin yerel ve deyim yerindeyse ‘çekirdekten yetişme’ esnafı olduğumuz için bu artışı etiketlerimize yansıtmadık” dedi.
Uslu, eski İtfaiye Caddesi’ndeki Uslular ve Usluoğlu Okul Dünyası’nda Hakimiyet muhabirine yaptığı açıklamada, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim dönemin öncesinde sezona ciddi şekilde hazırlandıklarını söyledi.
8-10 ay öncesinden başladıkları çalışma sonucunda ortaya güzel bir tablo çıktığını anlatan Uslu, şöyle dedi:

HALKIMIZIN İLGİSİNDEN MEMNUNUZ
“Bu sezon ciddi anlamda bir çalışma içerisine girdik. Ortaya çıkan tablo 8-10 aylık bir çalışmanın ürünüdür. Ereğli, Gülüç ve köylerimiz olmak üzere 145 okul forması ile denizcilik lisesi kıyafetlerini firmamızda bulunduruyoruz. Hem lacos, hem pantolon, kışlık giyecek grubunda itinalı bir çalışma sergiledik. Gündüzümüz, gecemiz, hafta sonumuz olmadı ama halkımızın gösterdiği ilgi ve alaka bizi gerçekten memnun etti.

ÖNCEDEN TEDBİR ALDIK
Şu anda sezonumuz güzel ilerliyor ama piyasadaki ekonomik şartlar ürün temini ve hammadde konusunda bizi ciddi sıkıntıya soktu. Tabi bağlantılarımızı daha önceden yaptığımız için bunun artısını da ziyadesiyle hissettik. Eksiklerimizi de hızlı şekilde giderdik, birkaç ürün parçasında eksiğimiz kaldı. Bunları da tedarik ettikten sonra tamamen sezonu yüzümüzün akı ile nihayetlendirmiş olacağız.

DÖVİZDEKİ ARTIŞI YANSITMADIK
Döviz kurundan sebep her şeyde olduğu gibi okul kıyafetlerinde de yüzde 40 gibi bir artış söz konusuydu. Fakat Ereğli’nin yerel ve deyim yerindeyse ‘çekirdekten yetişme’ esnafı olduğumuz için bu artışı etiketlerimize yansıtmadık. Çünkü bunun en büyük avantajlarından bir tanesi, öncelikle, halkımızın alım gücünün çok zorlanmaması, en azından okul forması olduğu için velilerin sıkıntı yaşamaması, gönül rahatlığıyla alışveriş yapması ve diğer eksik ihtiyaçlarını da gidermesiydi. Elhamdülillah, Mevla da yardım etti, o konudaki istikrarımızı halen devam ettirmekteyiz. Bu anlamda son derece de olumlu, güzel tepkiler alıyoruz. İnşallah hedeflediğimiz gibi ilerlersek, çok daha güzel yerlere gelmeyi planlıyoruz.”
Fatih Uslu, 5 katlı binanın bir katında oluşturdukları atölyede müşteriye tadilat hizmeti de verdiklerini hatırlatırken, bu tür hizmetten ise her hangi bir ücret almadıklarını sözlerine ekledi.
Bu sayfayı yazdır

14.9.2018 14:42:58

Bu haber 3195 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 66 kişi online
Toplam ziyaret : 49.049.433

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
MÜJDELERDEN ÖNE ÇIKANLAR


Devamını oku »

20.3.2019 12:19:40 tarihinde yazıldı
303 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
NEDİR BU SİYEZ UNU?


Devamını oku »

27.2.2019 10:22:31 tarihinde yazıldı
648 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
FESTİVALLERİ "EREĞLİ''NİN FETİH GÜNÜ"NE DÖNÜŞTÜRELİM!


Devamını oku »

20.3.2019 14:44:45 tarihinde yazıldı
174 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

NASIL GOL ATTIK AMA ..!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri