(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

İKİ ÖNEMLİ GÖREV ...

EREĞLİ
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Emin Semih Özkök, derneğin görev bölümünde ise ADD Genel Saymanı olduğunu bildirdi.

Özkök, sosyal paylaşım sitesinden yaptığı duyuruda, ADD’nin 15. Olağan Seçimli Büyük Kurultayı’nda Anayasa Profesörü Sühely Batum Genel Başkanlığındaki Genel Yönetim Kurulu’nun (GYK) görev bölümü yaptığını belirtti.

HEM SAYMAN HEM SORUMLU!
Seçimli görev bölümünde kendisinin ADD Genel Saymanlığı yanı sıra Batı Karadeniz Bölge sorumluluğu görevinin uygun görüldüğünü anlatan Özkök, şunları kaydetti:
“Kendilerine teşekkür ederken, bu ağır ve önemli görevleri başarabilmem için gerek ve yeterli şartın siz değerli yol arkadaşlarımın güven ve destekleri olacağını bilmekteyim. Özellikle Genel Saymanlık görevimi ifa ederken; GYK toplantısında da söylediğim gibi, Yurdun dört bir yanındaki üyelerimizden gelen her kuruşun hesabını vereceğimi, hiçbir kuruşun Atatürkçü Düşünce amacı dışında harcanmaması için tüm dikkatimi, yetki ve sorumluluğumu sonuna dek kullanacağımın bilinmesini diler, saygılar sunarım.”

Diğer yandan ADD Genel Yönetimi, görev bölümü yapılan ilk toplantının ardından ADD Genel Başkanı Batun önderliğinde Anıt Kabir’e geçerek Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktı.
Bu sayfayı yazdır

6.8.2018 11:16:44

Bu haber 654 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 36 kişi online
Toplam ziyaret : 50.931.138

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
KENTİN ÖNCELİKLİ SORUNU NETLEŞTİ; TRAFİK!


Devamını oku »

16.7.2019 11:24:58 tarihinde yazıldı
184 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
TATİL GELİYOR; DETOKS MU YAPSAM?


Devamını oku »

3.7.2019 11:41:28 tarihinde yazıldı
289 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
EREĞLİ''NİN ÜZERİNDE BEDDUA VAR!


Devamını oku »

10.7.2019 15:46:16 tarihinde yazıldı
416 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ALMANYA’DAN GELDİ, ATA’SIYLA KONUŞTU!Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri