Elite Gold Temizlik


(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

SPOR DA, SPORCULAR DA HARİKA ..!

ÇAYCUMA

Zonguldak’ın Çaycuma İlçesindeki bilardo sporcuları, ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere Ramazan Yardımı kampanyası özel bilardo turnuvası düzenlediler.

Tolga Yurtbay’a  ait Saloon Bilardo’da düzenlenen ‘Ramazan Yardımı Özel Üç Bant Bilardo Turnuvası’na ilçeden 32 sporcu katıldı.

Eleme usulü ile yapılan turnuvanın finalinde Kadirhan Sarıçelebi’yi yenen Serdar Berber birinciliği elde ederken, Sarıçelebi ikinci oldu. Sabri Özkar aile Zeki Albuz ise üçüncülüğü paylaştılar.

Kupa töreninde konuyan aynı zamanda bilardo sporcusu işadamı Ahmet Karaca, amaçlarının, ilçede bilardonun gelişmesinin yanı sırı Ramazan ayında yardım kampanyası ile daha da anlamlı hale getirmek olduğunu belirterek, şöyle dedi:

“ Elde edilen gelir ihtiyaç sahibi 7 aileye yardım olarak dağıtılacak. Bilardo camiası Çaycuma’da büyük bir aile şekline dönüştü. Ülke genelinde de Türkiye Bilardo Federasyonu başkanımız Sayın Ersan Ercan ve yönetiminin katkılarıyla bilardo sporu büyük gelişme gösterdi. Bu gelişme ilçemize de aksetti. Bu spor dalı Çaycuma’da daha da gelişecek. Bu gelişmede Serdar (Berber) kardeşimizin büyük katkısı var. Bundan sonraki turnuvalarda tüm sporcularımıza başarılar dileriz.”

Daha sonra Karaca, dereceye giren sporculara kupa ve plaketlerini takdim etti.

Bilindiği gibi Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde de geleneksel hale getirilen Ramazan yardımlarının bu yıl düzenlenen turnuvasında 120 aileye gıda yardımında bulunulacak.
Bu sayfayı yazdır

25.5.2018 20:38:25

Bu haber 1578 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 18 kişi online
Toplam ziyaret : 49.988.320

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
GENİŞ AİLE FOTOĞRAFI!


Devamını oku »

21.5.2019 09:40:22 tarihinde yazıldı
160 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
SON 3-4 KİLO…


Devamını oku »

30.4.2019 11:55:39 tarihinde yazıldı
600 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
HEY KAPILARI AÇAN, BİZE HAYIRLI KAPILAR AÇ


Devamını oku »

15.5.2019 13:30:46 tarihinde yazıldı
186 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

GELDİĞİME ŞÜKRET!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri