(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

ÖRNEK OLMANIN GÜZELLİĞİ

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki, Utku Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çataklı, bölge eğitim-öğretimine olumlu katkı vermenin haklı gururunu yaşadıklarını bildirdi.

Çataklı, Hakimiyet Yayın Grubu Sahibi Fikri Kapan’ın kendisini ziyaretinde yaptığı açıklamada, Utku Eğitim Kampüsü’nün, ülke genelinde örnek olduğunu söyledi.

Küçük bir binada ilk okul ile başlayan Utku’nun, bugün, anaokulu, ilkokul, orta okul ve lFen Lisesi eğitimi veren konuma geldiğini anlatan Çataklı, şöyle dedi:

“Bir Öğretmenler Kuruluşu olan Utku Eğitim Kurumları, her geçen yıl kendi bünyesinde, kendi çabalarıyla büyüyüp, gelişerek bölgedeki eğitim camiasına önemli katkıda bulunuyor. Biz de bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Bugün öğrencinin eğitim ve öğretimine, sosyal, sağlık ve yaşamsal konularında her türlü imkana sahip olan Utku Eğitim Kurumlarında, yönetim olarak, ‘Orçun Çataklı Sosyal Tesisleri’ ile de aynı zamanda halkımıza da hizmet vermenin mutluluğu içerisindedir. Bir çok ilde dahi olmayan ilçemizdeki Kampüsün örnek teşkil etmesi de ayrıca gururumuz olmaktadır.

Yaşadığımız gurur aynı zamanda heyecanımızın da sürekli olmasını sağlıyor. Kaybolmayan heyecanımızla birlikte, gelecekte çok daha önemli eğitim yatırımlarına imza atacağımızın bilinmesini istiyoruz.

Elbette elde ettiğimiz başarılar, kurumun büyümesinde en önemli etkenler arasında öğrenci velilerimizi, öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve idari kadromuzu saymamız gerekiyor. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Ve yine etkinlik ve başarılarımızın, aktivitelerimizin duyurulmasında özveri ile hareket eden çok değerli basın kuruluşlarımızı ve basın mensuplarına teşekkürlerimizi iletiyoruz.”
Bu sayfayı yazdır

09.08.2017 15:14:30

Bu haber 1337 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 135 kişi online
Toplam ziyaret : 44.860.557

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
İBRE CHP''DEN YANA; AMA ..!


Devamını oku »

19.06.2018 11:47:47 tarihinde yazıldı
460 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
BU RAMAZAN KİLOLARINIZ DERT OLMASIN…


Devamını oku »

14.05.2018 12:25:31 tarihinde yazıldı
1098 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
FAİK BEY''İN MEZARI


Devamını oku »

19.06.2018 11:58:10 tarihinde yazıldı
218 kez okundu

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri