(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

YENİ PROJELER VAR

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki, Utku Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çataklı, kurum bünyesinde yeni yatırımların hayata geçirileceğini bildirdi.
Utku Eğitim Kurumu olarak lise binası yemekhanesinde iftar düzenlendi. Okul idaresi, müdürler, öğretmenler ile sınıf anneleri ve davetlilerin katıldığı iftarda okunan akşam ezanı ile birlikte oruçlar açıldı, dualar edildi.

VELİLERİMİZİ DOYUMSUZLUĞA ALIŞTIRDIK
Utku Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Çataklı, iftarın ardından Hakimiyet’e yaptığı açıklamada, eğitime ve sosyal aktivitelere yönelik yatırımlara devam edeceklerini söyledi.
Okul kampüsü çevresinde 6 dönüm daha arazi satın aldıklarını belirten Çataklı, şöyle dedi:
“Utku Koleji yapısal olarak dört dörtlük hale geldi. Tesis olarak geldi, başarı olarak geldi. Ama biz bunu kafi görmüyoruz. Çünkü velilerimizi başarıya, doyumsuzluğa alıştırdık.

SPORTİF FAALİYETLERE YATIRIM
Düşündük, taşındık; okulumuzun arka kısmında 6 dönümlük bir araziyi daha satın aldık. Buraya yeni bir proje geliştiriyoruz. İçinde çocuklarımızın çok sevdiği futbol sahası, tenis kortu ve yürüme alanları . Doğanın tam ortası… İçinde yok diye bir şey yok. Burada çocuklarımız boş vakitlerini geçirebilecekleri bira alan yapmak istiyoruz.

BUZ PATENİ TESİSİ
İlk kez size açıklıyoruz; aynı zamanda eski spor salonumuzun olduğu yere de buz pateni tesisi kurmayı düşünüyoruz. Birinci kata idari daireler, en üst kata da yine bir spor salonu oluşturmak istiyoruz. Bunları da başarı ile yapacağımızı Ereğli halkına müjdesini veriyoruz. Velilerimiz buna layık.

KATMA DEĞER SAĞLIYORUZ
Olmayanı biz Ereğli’de gerçekleştiriyoruz, herkes de bizi örnek alıyor; bunu biliyoruz. Daha da açıkçası, başarılı olan kurumu herkes örnek alıyor. Ereğli’ye ve bölgemize eğitim, ekonomi ve sosyal anlamda yüzde 500’lere varan katma değer kattığımızı söyleyebiliyoruz.”

Utku Eğitim Kurumları Müdürü Hülya Çataklı, iftarın ardından katılanlara teşekkür ederken, bir kez daha Hayırlı Ramazanlar dileğinde bulundu.
Bu sayfayı yazdır

14.06.2017 12:16:02

Bu haber 3017 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 18 kişi online
Toplam ziyaret : 44.874.478

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
İBRE CHP''DEN YANA; AMA ..!


Devamını oku »

19.06.2018 11:47:47 tarihinde yazıldı
470 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
BU RAMAZAN KİLOLARINIZ DERT OLMASIN…


Devamını oku »

14.05.2018 12:25:31 tarihinde yazıldı
1102 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
FAİK BEY''İN MEZARI


Devamını oku »

19.06.2018 11:58:10 tarihinde yazıldı
226 kez okundu

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri