(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

2 İSİM BELİRLENDİ

Türkiye Taşkömürü Kurumu’nun (TTK) Müfettiş Yardımcılığı alımı sözlü mülakatına katılan 4 kişiden kazanan 2 kişinin isimleri belli oldu.

Hakimiyet Yayın Grubu Zonguldak Bölge Sorumlusu Gazeteci Orhan Akyüz’ün haberine göre, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) tarafından 16 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen ve Teftiş Kurulu Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı Giriş (yazılı) Sınavı’nda, her alanda 60’dan az puan alan adaylar ile tüm alanlarda sınav ortalaması 65’in altındaki adaylar başarısız sayıldılar.

KAZANANLAR MÜLAKATA ALINDI

İlan edilen boş kadro sayısının iki katı (2X2) kadar aday ise sözlü sınava girmeye hak kazandılar.

Söz konusu yazılı sınavı kazanan Muhammed Mustafa Akşit, Muhammed Yasin Kocabaş, Şeyhmus Kutlay ile Ceyhun Adanır ise 1 Haziran’da TTK Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda sözlü mülakata alındılar.

MÜLAKATTAN 2 İSİM ÇIKTI

TTK Genel Müdürlüğü, TTK Teftiş Kurulu Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı için gerçekleştirilen sözlü mülakatı kazanan Kutlay ile Adanur’un işe girmeye hak kazandıkları açıklandı.

SON TARİH 26 HAZİRAN

Giriş Sınavı sonucunda atanmaya hak kazanan adayların 26 Haziran’da mesai saati bitimine kadar gerekli olan belgeleri, elden ya da posta yolu ile TTK Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı’na teslim etmeleri gerekiyor.

Yedek adayların ise TTK Teftiş Kurulu Başkanlığı Müfettiş Yardımcısı olarak atanmaya hak kazanması durumunda kendilerine ayrıca tebligat yapılmayacağı duyuruldu.
Bu sayfayı yazdır

6.06.2024 09:58:24

Bu haber 811 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)

Şu anda 17 kişi online
Toplam ziyaret : 76.757.464

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
BU MEMLEKETTE ZABITA/POLİS YOK MU?


Devamını oku »

28.05.2024 09:39:38 tarihinde yazıldı
506 kez okundu

SAFRA KANAL TAŞLARINDA CERRAHİ DIŞI TEDAVİ YÖNTEMİ


Devamını oku »

14.03.2024 09:54:08 tarihinde yazıldı
1372 kez okundu


(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ALDI BİR TATLI TELAŞ!..


TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
DİDEROT ETKİSİ


Devamını oku »

28.11.2023 12:54:26 tarihinde yazıldı
2855 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri