(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

SALONA SIĞMADI!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Ereğli Lisesi’nce, 19 Mayıs Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen “Gençlik Konseri”nde salonda oturacak yer kalmadı.

Okulun Müzik Öğretmenleri Miraciye Aktaş ve Gökhan Tülü’nün hazırladığı etkinlik, öğrencilerden Neva Turan’ın sunumu ile Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Okul öğrencilerinden oluşan orkestra eşliğinde, öğrencilerin yanı sıra bazı okul öğretmenlerinin de bulunduğu solistler, çeşitli makam ve tarzda şarkıları ‘ustaca’ seslendirdiler.

Zaman zaman öğrencilerin seslendirdiği şarkılara salonu tamamen dolduran ve ayaktaki davetliler de eşlik ederken, bazı öğrenciler ise sahneye çıkarak arkadaşlarına vokalistlik yaptılar.

Öğretmenler, Ogün Sinan ve Nazlı Emine Dayangaç’ın da birer eser seslendirdiği konserde

Miraciye Aktaş Öğretmenin sahneye çıkması ile birlikte çoşku adeta ‘tavan’ yaptı.

İlçe Milli eğitim Müdürü Harun Akgül’ün de büyük bölümünü izlediği Gençlik Konseri’nin sonunda ise Okul Müdürü İbrahim Aydın, öğretmenler Aktaş ve Ünlü’ye plaket ve çiçek takdim ederken, katkıda bulunan ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Müdür Aydın, kendisinin de Ereğli Lisesi mezunu olduğu ve ayrıca kurumun yöneticisi olarak görev yaptığı okulu için bir kez daha gurur duyduğunu belirtirken, şunları kaydetti:

“Konserin düzenlenmesinde emeği geçen başta Müzik Öğretmenlerimiz Miraciye Aktaş’a ve Gökhan Tülü’ye; sahne alan öğretmen ve öğrencilerimize, orkestradaki görevli tüm öğrencilerimize, güzel solo sahne performanslarıyla konsere renk katan öğretmenlerimize, ayrıca programın hazırlanmasında teknik destek ve bilet tasarımı için emeği geçen Turgay Çakır öğretmenimize, Okul Aile Birliğimiz Betül Şahin ve Suzan Gül’e, bizi hiçbir programımızda yalnız bırakmayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Harun Akgül’e, Ereğli Lisesi Mezunlar Derneği yöneticilerimize, AKM salonunu konser için bizlere tahsis eden Kdz.Ereğli Belediye Başkanımız Sayın Halil Posbıyık’a ve son olarak bu muhteşem konseri bizimle birlikte izleyen velilerimize ve tüm öğrencilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

9/A sınıfı öğrencileri, öğretmeni Melisa Yavuz ve Görsel Sanatlar Öğretmeni Nazlı Dayangaç eşliğinde, Okul Müdürü Aydın’a kendi çizdiği portre hediye ettiler. 

Ereğli Lisesi Gençlik konseri, Sunucu Turan’ın kapanış konuşması ile sona erdi.
Bu sayfayı yazdır

1.06.2024 17:35:53

Bu haber 804 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)
Şu anda 16 kişi online
Toplam ziyaret : 77.224.134

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
KİT REFORMU VE ENDİŞELER! - CEZAEVİ BİR DAHA DÜŞÜNÜLMELİ!


Devamını oku »

17.07.2024 09:09:33 tarihinde yazıldı
185 kez okundu

SAFRA KANAL TAŞLARINDA CERRAHİ DIŞI TEDAVİ YÖNTEMİ


Devamını oku »

14.03.2024 09:54:08 tarihinde yazıldı
1856 kez okundu


(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

SİZ İSTEYİN YETER Kİ!


TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
DİDEROT ETKİSİ


Devamını oku »

28.11.2023 12:54:26 tarihinde yazıldı
4500 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri