(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

VATANDAŞ OLDUKÇA SIKINTILI!

Zonguldak’ın Meşrutiyet Mahallesi Yağcılar Caddesi’ne, 3 aydır postacı gelmiyor.

Mahalle sakinleri, kredi kartı ekstresi, mahkeme ilamı, fatura gibi resmi evraklarını ikametlerine postacıların 3 aydır getirmediklerini, vatandaşların mağdur duruma düşmelerinden dolayı çıldırmak üzere olduklarını söylediler.

‘’PTT BİZİM BÖLGEYE HİZMET VERMEYİ BIRAKTI’’

Sorunlarının çözümüne yönelik Zonguldak PTT Başmüdürlüğü’ne gitmelerine rağmen muhatap bulamadıklarına dikkati çeken mahalle sakinleri, şöyle konuştu:

‘’Postacılar çok önemli vazifeyi görüyorlar. Resmi yazışmalar, fatura tebligatları, mahkeme ilamları, kredi kartı ekstreleri vatandaşlara posta kanalıyla ulaşıyor. Ancak Meşrutiyet Mahallesi Yağcılar Caddesi sakinleri, bu konuda çok mustarip. Yaklaşık 3 aydır bölgeye postacı uğramıyor. Birçok resmi evrakını alamayan mahalle sakinleri, büyük mağduriyet yaşıyorlar.

PTT bizim bölgeye hizmet vermeyi bıraktı. Konu komşu büyük sıkıntı içerisindeyiz. Evrakları gelmeyenler hacizlik duruma düşünce, mahkeme kağıtları ulaşmayan tanıdıklarımız da çok zor durumda kaldıklarından sorumlu kim olacak? Önceden postada bazen karışıklıklar olurdu, birinin evrakı da başkasına giderdi, bizlerde insanlık hali derdik. Şimdi o günleri arar olduk. Sorunun bir an önce çözümlenmesini, insanların hakları olan hizmete kavuşturulmasını istiyoruz. Sorun her neyse, 3 aydır çözülmemiş olması inanılır gibi değil! Yetkililerin bir an önce konunun üzerine eğilip, bizlerin mağduriyetine son vermelerini bekliyoruz.’’

‘’PTT’Yİ CİMER’E ŞİKAYET EDECEĞİZ’’

Mahalle sakinleri, mağduriyetlerinin giderilmesi için toplu olarak Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER) başvuracaklarını bildirdiler.
Bu sayfayı yazdır

1.06.2023 11:52:32

Bu haber 621 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
01.06.2023 19:43:49
Recep uzuntarla diyor ki;

Aynen dogrudur.postacı geliyor.evrak muhtarda kagıt yapıştırıp gidiyor.zil çalmayıp gidiyor.bunu bina kameralarından PTT ye gönderelim.
Şu anda 9 kişi online
Toplam ziyaret : 75.961.567

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
SEÇİMİ KİM KAZANIR?


Devamını oku »

21.03.2024 16:52:50 tarihinde yazıldı
563 kez okundu

SAFRA KANAL TAŞLARINDA CERRAHİ DIŞI TEDAVİ YÖNTEMİ


Devamını oku »

14.03.2024 09:54:08 tarihinde yazıldı
276 kez okundu


(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ÇABALARINI GÖRÜYORUM


TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
DİDEROT ETKİSİ


Devamını oku »

28.11.2023 12:54:26 tarihinde yazıldı
1397 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri