(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

İNGİLİZCE SEFERBERLİĞİ…

(Haber: Orhan Akyüz) - Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan ve Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde sürdürülen ‘’İngilizce Seferberliği’’ projesi kapsamında kentte etkinliklerin yapılmaya devam ettiği bildirildi.

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün, yazılı basın açıklamasında, şunlar kaydedildi:

‘’İl merkezindeki ortaokul öğrencileri, Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı Bilim Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen ‘İngilizce Seferberliği’ projesi etkinliklerine katıldılar, yabancı dil atölyelerinde dijital oyunlar oynayarak öğrendikleri İngilizce kelimeleri kalıcı hale getirdiler.

İngilizce Seferberliği projesi kapsamında Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı Bilim Sanat Merkezi’ni ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Züleyha Aldoğan, atölye çalışmalarına katılarak öğrencilerle İngilizce oyunlar oynadı ve öğrencilerle keyifli vakit geçirdi.

Müdür Aldoğan, ‘Bakanlığımız tarafından başlatılan İngilizce Seferberliği projesi kapsamında, öğrencilerimiz İngilizceyi aktif olarak konuşabilmenin yanı sıra okuma, dinleme, anlama ve konuşma olmak üzere dört temel becerilerini güçlendirme imkanına sahip oluyorlar. En önemlisi de bunu oyunlar oynayarak, teknolojiyi kullanarak yapıyorlar.

‘EĞİTİMDE TÜRKİYE YÜZYILI İNŞA EDİLİYOR’

Eğitimin  her kademesinde öğrenmeye hevesli, dinamik ve heyecanlı öğrencilerimizin olması bizleri çok mutlu ediyor. Eğitimde, Türkiye Yüzyılını inşa eden öğrencilerimizin yüreklerine dokunmak, onların heyecanını paylaşmak bizlere gurur veriyor’ diyerek Bilsem Yaz Okulları’nda da yeni atölye çalışmaları yapılacağının müjdesini şimdiden tüm öğrencilerle paylaştı.’’
Bu sayfayı yazdır

26.05.2023 12:49:54

Bu haber 523 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)

Şu anda 33 kişi online
Toplam ziyaret : 76.758.174

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
BU MEMLEKETTE ZABITA/POLİS YOK MU?


Devamını oku »

28.05.2024 09:39:38 tarihinde yazıldı
508 kez okundu

SAFRA KANAL TAŞLARINDA CERRAHİ DIŞI TEDAVİ YÖNTEMİ


Devamını oku »

14.03.2024 09:54:08 tarihinde yazıldı
1373 kez okundu


(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ALDI BİR TATLI TELAŞ!..


TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
DİDEROT ETKİSİ


Devamını oku »

28.11.2023 12:54:26 tarihinde yazıldı
2858 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri