(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

MÜFTÜOĞLU BAŞVURUSUNU YAPTI

(KDZ. EREĞLİ) - Eski CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Buket Müftüoğlu, Zonguldak’tan Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulunduğunu bildirdi.

Müftüoğlu, parti genel merkezine aday adaylığı başvurusu ardından yaptığı yazılı açıklamada, Cumhuriyetin 2. Yüzyılında, yurdun dört bir yanında göreve hazır olduğunu belirtti.

13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı olarak, Çankaya Köşküne, Türkiye’yi ve Türk Milletini 2. yüzyıla taşıyacaklarını savunan Müftüoglu açıklamasında şunları kaydetti:

“Amacımız güçlü  liyakat sahibi adaylarımız ile, bu seçimlerde, TBMM’de 28. Dönem milletvekilleri olarak, ülkemizin parlementer sisteme geri dönüşünü sağlamak olacaktır. Bu tarihi değişim için adaylık başvurumu bu gün yaptım. Bütün hayalim, 28 Dönem Zonguldak milletvekili seçildiğimde, memleketim Zonguldak’ta, öncelikle, emektar ve cefakâr parti örgütümün özlediği o coşkulu, güven ve sevgi dolu dayanışmamızı taçlandırmaktır. Biz bir ve beraber omuz omuza, sırt sırta verirsek, emeğin başkentinden başlayarak, ülkede iktidarı liyakata, hak ve hukuka bağlı kalarak kazanacağız.
Cumhuriyet Halk Partisi olarak, millet ittifakı ile beraber, bu topraklarda Gazi meclisin gücünü arkamıza alarak, ikinci yüzyılın iktidarını kurmaya hazırız.”
Bu sayfayı yazdır

23.03.2023 16:58:24

Bu haber 865 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)
Şu anda 19 kişi online
Toplam ziyaret : 77.223.712

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
KİT REFORMU VE ENDİŞELER! - CEZAEVİ BİR DAHA DÜŞÜNÜLMELİ!


Devamını oku »

17.07.2024 09:09:33 tarihinde yazıldı
185 kez okundu

SAFRA KANAL TAŞLARINDA CERRAHİ DIŞI TEDAVİ YÖNTEMİ


Devamını oku »

14.03.2024 09:54:08 tarihinde yazıldı
1855 kez okundu


(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

SİZ İSTEYİN YETER Kİ!


TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
DİDEROT ETKİSİ


Devamını oku »

28.11.2023 12:54:26 tarihinde yazıldı
4500 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri