(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

YALÇIN VE YILDIRIM...

(KDZ. EREĞLİ) - Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Sertan Yalçın ve Yiğitcan Yıldırım, İYİ Parti’den Zonguldak Milletvekili Aday Adayı olduklarını açıkladılar.

Yalçın, sosyal hesabındaki paylaşımında, hizmet amacıyla yola çıktığını belirterek, şunları kaydetti:

Aldığım aile ahlaki ve iş disiplininin gereği olarak siyaseti kamusal bir görev olarak görüyorum. Aklımı, inancımı ve duygularımı dinleyerek İYİ insanlar içinde yer almayı uygun gördüm ve partimden Zonguldak Milletvekili Aday Adayı başvurumu yaptım. Bu anlamda 21. Yüzyılın ruhuyla; bilimden sanata, sanayiden teknolojiye, her alanda üreten, zengin mutlu ve güçlü Türkiye’yi inşa edebilmek amacıyla yola çıkan İYİ insanlar içerisinde; önce ülkeme, sonra bölgeme en iyi şekilde katkı sağlayabilmek amacı ile İYİ Parti’den Aday Adayı oldum. Bu süreçte hizmet amacı ile yola çıkan tüm aday adaylarına ve emek verenlere başarılar dilerim.”

GENÇ İSİM YILDIRIM

İlçede Gençlik kolları Platformu Başkanlığından ayrılan genç isi Yıldırım da, aynı zamanda üyesi olduğu iyi Parti’den Milletvekili Aday Adayı olması’nı şöyle açıkladı:

“Bundan 5 yıl önce bir çocuk olarak kendime inancımla çıktığım yolda bir çok engeli hep beraber aştık. Nice gencin, ailenin hayatına dokunarak bir şeyler yapmaya çalıştım. Her zaman ideolojisi, görüşü ne olursa olsun insan ayırmadım. Şimdi ise biz gençlerin, Zonguldak gençlerinin hedeflerini, hayallerini gerçekleştirmeleri ve haklı taleplerini doğrudan bir genç vekil tarafından yüce meclisimizde dile getirmesi için, gençlerin yüzünde kaybolmuş umutları tekrar yeşertmek için, kadınların korkmadan yaşayabileceği bir ülke için aynı atalarımın 100 yıl önce yaptığı gibi bugün de milletin istiklalini, milletin azim ve kararlılığını göstermeye talibim. Kişilerin kaprisleri değil, milletin iradesini tecelli ettirmek için göreve hazırım. Bu bağlamda 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri için İyi Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adaylığı başvurumu yaptığımı ve Türkiye’nin en genç adayı olduğumu sizlerle paylaşıyorum.”


https://www.ereglihakimiyet.com/tumyazilar.asp?yazar=yustundagBu sayfayı yazdır

23.3.2023 09:27:44

Bu haber 443 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 24 kişi online
Toplam ziyaret : 71.354.738

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

KABIZLIĞIN ÖNEMLI BIR NEDENI: ANISMUS


Devamını oku »

10.1.2023 13:01:29 tarihinde yazıldı
1364 kez okundu

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
NORMALE DÖNME ZAMANI! ÇÜNKÜ BEKA SORUNU VAR!


Devamını oku »

30.5.2023 09:50:26 tarihinde yazıldı
104 kez okundu

TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
KIRK YILLIK KANİ,OLUR MU YANİ…


Devamını oku »

23.5.2023 11:41:52 tarihinde yazıldı
284 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
ŞİMDİ DETOKS ZAMANI


Devamını oku »

20.5.2022 11:53:37 tarihinde yazıldı
1403 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
ALAPLI-BÜYÜK TEKKE KÖYÜNDE, HIRİSTİYAN AZİZİ VE İSLAM SEYİDİ Mİ YATMAKTADIR?


Devamını oku »

27.10.2022 11:53:34 tarihinde yazıldı
1235 kez okundu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri