(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

KAPILARINI EĞİTİME AÇTI

(Haber: Orhan Akyüz) - Bahçeşehir Koleji Zonguldak Kampüsü Kurucu Temsilcisi Esin Yazıcı, ‘’Bahçeşehir Koleji mezunu olacak öğrencilerimizin 21. yüzyıl becerileriyle donatılmış, özgür düşünebilen, üretken, toplumsal değerlerimizi önemseyen, aktif ve katılımcı bireyler olarak yetişmesi her zaman hedefimiz olacaktır’’ dedi.

Zonguldak Vali Mustafa Tutulmaz, Kozlu ilçesine bağlı Esenköy Mahallesi’nde 2022-2023 eğitim öğretim döneminde hizmete açılan Bahçeşehir Koleji Zonguldak Kampüsü’nün ‘’Yeni Döneme Merhaba ve Açılış Etkinliği’’ davetinde yaptığı konuşmada, şöyle dedi:

‘’İyi ve kaliteli bir eğitim sistemi büyük ve güçlü Türkiye hedefine ulaşmanın en etkili yoludur. Bu eğitim kurumunun, ilimiz eğitim öğretimine büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Başarılı bir eğitim öğretim dönemi diliyorum.’’

‘’HER ZAMAN HEDEFİMİZ OLACAKTIR’’

Bahçeşehir Koleji Zonguldak Kampüsü Kurucu Temsilcisi Yazıcı, konuşmasında, her türlü eğitim öğretim sürecinin gerçek anlamda merkezi olarak yürütüldüğü kaliteli nitelikli bir eğitim kurumu olan Bahçeşehir Koleji ile Zonguldak’ı tanıştırmış olmaktan gurur duyduklarını söyledi.

Yazıcı, şöyle devam etti:

‘’Bundan sonraki hedeflerimiz ise öğrencilerimizin hem akademik anlamda hem de sosyal branşlarda kendilerini gerçekleştirebilmeleri ve sahip oldukları potansiyeli ortaya koyabilmeleri olacaktır. Bahçeşehir Koleji mezunu olacak öğrencilerimizin 21. yüzyıl becerileriyle donatılmış, özgür düşünebilen, üretken, toplumsal değerlerimizi önemseyen, aktif ve katılımcı bireyler olarak yetişmesi her zaman hedefimiz olacaktır.’’

ÖĞRENİCİDEN ANLAMLI MESAJ

Bahçeşehir Koleji 8. Sınıf öğrencisi Tuğsem Turgut da ‘’Bahçeşehir Koleji öğrencileri olarak Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, ülkemizin milli ve manevi değerlerini benimseyen, bu değerleri koruyan, vatanını, milletini seven ve her zaman yüceltmeye çalışan, insan haklarına saygılı, sorumluluklarını bilen öğrenciler olacağız’’ diye konuştu.
Bu arada Vali Tutulmaz, kurdele kesim töreninin ardından okulu gezerek öğrencilerle bir araya geldiği  açılışta; Kilimli Kaymakamı Nejdet Özdemir, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, İl Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç ve Kozlu İl Milli Eğitim Müdürü Mansur Gök hazır bulundu.

http://www.ereglihakimiyet.com/tumyazilar.asp?yazar=yustundag
Bu sayfayı yazdır

27.9.2022 19:25:02

Bu haber 574 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 5 kişi online
Toplam ziyaret : 69.176.154

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

SESSİZ ÇÖLYAK HASTALIĞI! GİZLİ DÜŞMAN


Devamını oku »

16.10.2022 11:18:22 tarihinde yazıldı
482 kez okundu

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
BAŞÖĞRETMEN!


Devamını oku »

22.11.2022 10:40:52 tarihinde yazıldı
164 kez okundu

TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
ASIL AYDINLIK SİZDE ÇOCUKLAR…


Devamını oku »

22.11.2022 11:50:32 tarihinde yazıldı
153 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
ŞİMDİ DETOKS ZAMANI


Devamını oku »

20.5.2022 11:53:37 tarihinde yazıldı
728 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
ALAPLI-BÜYÜK TEKKE KÖYÜNDE, HIRİSTİYAN AZİZİ VE İSLAM SEYİDİ Mİ YATMAKTADIR?


Devamını oku »

27.10.2022 11:53:34 tarihinde yazıldı
318 kez okundu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri