(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

TAM BİR “GÖVDE GÖSTERİSİ”!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, 1 Ekim’de kavaklık Mahallesindeki Gençlik ve Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek Ereğli Ticaret ve sanayi Odası (TSO) Organ Seçimlerinde yeniden başkanlığa aday olacağını açıklayan Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, gruplardaki ekibini de tanıttığı toplantı düzenledi.

Keleş, ilçedeki Hüseyin Tatoğlu Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Keleş, ekibi ile birlikte giriş kapısında karşıladığı üyelerine, gösterdiği ilgiden memnuniyetini dile getirerek, teşekkür etti.

Keleş, “Değişime Ortak Olalım” sloganı ile göreve seçildiği ilk dönem çalışmalarından bahsettiği konuşmasında, şunları kaydetti:

“Değişime ortak olun diyerek sizleri yeni bir vizyon ile inşa edeceğimiz oda yönetimimize destek olmaya davet etmiştik. Sizlerde bu davetimize icabet ettiniz ve bizlere destek oldunuz. Yeni bir başlangıcın ilk sayfasını açmış olduk. Sizlerle beraber sayenizde Kdz. Ereğli TSO’yu apayrı kimliğe ve güce kavuşturduk. Görevde olduğumuz bu süre içerisinde daha önce yapılmamış birçok projeye ve protokole imza attık, atmaya da devam ediyoruz.

BU İŞ EKİP İŞİDİR

Her konuşmamda şunu ifade ettim; bu iş bir ekip işi. Başarı ekibindir, başarısızlık liderindir. Eğer ortada bir başarı varsa ki; saymakla bitmeyecek başarılarımız mevcuttur. Bu tüm ekip arkadaşlarımın ve bizlere destek olan sizlerin başarısıdır. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Eğer burada bir hata ve başarısızlık varsa bende bunu kendi adıma üstlenmeye hazır olduğumuz ifade ettim.

TİCARETTEN BAŞKA İŞ YAPMADIK

1949’dan beri ticaret yapan amcalarım, rahmetli babamın olduğu bir ailenin ferdiyim. Ticaretten başka bir iş yapmadık. 60 seneye aşkın bir ticari geçmişimiz var. Ne iş yaptığımız, istihdam ettiğimiz kişi sayısı, devletimize vermiş olduğumuz vergi belli ve bununla iftihar ediyorum. Bildiğiniz gibi hep dürüstlükten ve şeffaflıktan yana olduk. Doğru bildiğimizi her platformda söyledik ve söylemeye de devam ediyoruz. Hiç kimse bu şehrin geleceğine ipotek koyamaz.

BUGÜNE KADAR HEP DİK DURDUK

Dostlarım; şehrimiz temiz siyasetin, temiz ticaretin, alın terinin şehridir. Gözle korkutma, tehdit ile emeğimizin gasp edilmesine hiçbir kurum, kuruluş ve kişinin Ereğli’mizin gelişmesine engel olmasına izin vermeyelim. Bugüne kadar bunun için hep dik durduk, durmaya da devam edeceğiz. Ben Ereğli’nin gelişmesine engel olmaya çalışanlara izin vermiyorum, vermeyeceğim. Lütfen sizlerde vermeyin. 4 yıl önce sizleri değişime ortak olmaya davet etmiştim. Bugünde sizleri gelişime ortak olmaya davet ediyorum. Bir ekip üyeleri ne kadar güçlüyse o kadar güçlüdür. Bu güç sizin gücünüzdür.

BU GÜÇ SİZİN GÜCÜNÜZDÜR

Karadeniz  Ereğli TSO 2 bin 650 üyesinden almış olduğu güçle kimseye ihtiyacı olmayan, Kdz. Ereğli’nin istihdamını sağlayan en etken sivil toplum kuruluşudur. Ve bu güç sizin gücünüzdür. Bugüne kadarki yapmış olduğumuz çalışmalarımızda birlikte yol yürüdüğümüz arkadaşlarımıza aramızda olsun olmasın herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan önceki dönemlerde Kdz. Ereğli TSO’nun yönetimlerinde, meclislerinde görev yapmış, başkanlık yapmış arkadaşlarımıza ayriyeten teşekkür ediyorum. Her kes elinden geldiğince Ereğli’miz için en iyisini yapmaya çalışmıştır. Şimdide devam eden projelerimizi bitirmek, odamızı, şehrimizi daha üst noktalara getirmek için birlikte yola çıkacağımız arkadaşlarımızı sizlere tanıtmak istiyorum.”

YENİ OLUMUŞUMUN TANITTI

Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, tamamen üyelerle dolu salonda, 7 meslek grubunda oluşturdukları isimleri sahneye davet ederek tanıttı.

Salondakilerin ayakta alkışladıkları 7 komitedeki isimler ise şöyle oluştu:

1. Meslek Komitesi Adayları:

Mustafa Yıldırım, Lokman Yurtkuran, Fatih Aydoğan, Vahap Akbulut, Şeref Aslan, İbrahim Duysak, Erdal Bölük, Mustafa Aktaş, Kadir Çaygeç, Atilla Narin, Ali Özer, Tasin Tanyıldız, Akın Şener, Sezgin Okumuş.

2. Meslek Komitesi Adayları:

 Zafer Çakır, Harun Günönü, Hüseyin Tatlıbaş, Hasan Aksoy, Taha Kuyumcuoğlu, Ali Kemal Özgenç, Erol Üzmez.

3. Meslek Komitesi Adayları:

Tahsin Duru, Okan Duru, Ali Özkan, Ufuk Duru, Oğuz Örnek, Faik Özgür Başhan, Sami Kulaksız, Akif Kulaksız, Can Buzoğlu, Fuat Ulaş, Yaman Likoğlu, İsmail Yılmaz, Zeki Yılmaz, Miraç Çakır, Özgür Daşkın, Nihat Dönmez, Ercan Durgut, Murat Erdin, Sebih Esvet, Tugay Karaman, Alperen Hoşoğlu, Süleyman Danışmaz, İdris Likoğlu, Hüseyin Beşinci, Gökhan Ayaz, Özkan Azman.

4. Meslek Komitesi Adayları:

Cevdet Demircan, Bülent Özkurt, Ersin Men, Mehmet Kır, Mert Özler, Metin Fidan, Muhammet Topaloğlu, Murat Subaşı, Mustafa Demirli, Zeynep Güven, Serdar Bakkaloğlu, Arslan Keleş.

5. Meslek Komitesi Adayları:

Yavuz Sesli, Gökmen Baydan, Numan Şen, Eray İlhan, Fevzi Turan, Özkan Malhatun, İbrahim Uslu, Şendoğan Arslan, Durbey Arslan, Muhammet Durgut, Taner Mete, Murat Özdemir, Serkan Arslan, İsmail İlhan.

6. Meslek Komitesi Adayları:

Şemsi Durdu, Osman Yavuz, Mete Yazıcı, Sibel Yıldız, Zekai Yavuz, Erol Ak, Özlem Şen, Kenan Öztürk, Ayşe Tijen Çelebi, Adem Özçelebi, Fatma Öztürk.

7. Meslek komitesi adayları:

Cem Gül, Cenk Koşun, Salih Ergür, Mehmet Efe Kızılırmak, Aytaç Gül.

Tanıtımın ardından davetlilere yiyecek ve içecek ikramlarında bulunuldu.

 

 

http://www.ereglihakimiyet.com/tumyazilar.asp?yazar=yustundag
Bu sayfayı yazdır

22.9.2022 12:54:31

Bu haber 385 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 5 kişi online
Toplam ziyaret : 68.441.905

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

KARACİĞER HASTALIĞI TAMAMEN GERİ DÖNEBİLİR Mİ?


Devamını oku »

1.4.2022 15:14:52 tarihinde yazıldı
899 kez okundu

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
EĞİTİMDE ATAMALAR- MEDYA BAĞLANTILARI… ÖĞRETMENLER…


Devamını oku »

27.9.2022 09:47:40 tarihinde yazıldı
224 kez okundu

TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
EN KIYMETLİ VARLIK,SAĞLIK!


Devamını oku »

24.9.2022 10:26:14 tarihinde yazıldı
416 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
ŞİMDİ DETOKS ZAMANI


Devamını oku »

20.5.2022 11:53:37 tarihinde yazıldı
517 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
AZİZ THEODOROS STRATELATES VE EREĞLİ


Devamını oku »

25.8.2022 11:35:13 tarihinde yazıldı
193 kez okundu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri