(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

KELEŞ HIZ VERDİ!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde 1 Ekim’de yapılacak Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Organ Seçimlerinde tekrar başkanlığa adaylığını koyacağını açıklayan Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Keleş, beraberinde bir grup ekip arkadaşı ile birlikte dün (20 Eylül) Müftü Mahallesi Erdemir, Uğur Mumcu, İbrahim Efe ve Meydanbaşı Caddelerindeki esnafları ziyaret etti.

Keleş, beraberinde yeni dönem çalışma ekibi ile gerçekleştirdiği ziyaretlerde; Oda üyesi esnaflara özetle yaptıkları çalışmaları anlatırken, tekrar kendisine destek verilmesi isteminde bulundu.

Oda üyesi esnafların kendisine sıcak ilgi gösterdiğini ve özellikle Koronavirüs (Covid-19) salgını süresinde Oda olarak üyelere yönelik desteklerin olumlu bulunduğunu anlatan Keleş, şunları kaydetti:

“Ziyaret ettiğimiz üyelerimizin bizlere memnuniyetlerini ve desteklerini ifade etmeleri açıkçası çok büyük moral oldu. Yaklaşık 4,5 yıllık görev süremiz içerisinde hiç kimseyi ayırt etmeksizin kapımız herkese açık oldu. Bize ulaşan her türlü talebi yerine getirmeye, sorunu çözmeye çalıştık. Kdz. Ereğli’nin sorunlarını hep dile getirdik. İlçemiz ekonomisinde ki pastanın daha da büyütülmesi ve sektörel çeşitliliğin artırılması noktasında önemli projeler hazırladık. İnşallah yeni dönemde yeni ekibimiz ve tüm TSO üyelerimizle birlikte bu projeleri hayata geçireceğiz. Biz hiçbir zaman afaki söylemlerde bulunmadık. Gerçekçi, yapılabilir projeler hazırladık ve takibini yaptık. Kdz. Ereğli TSO yönetimi olarak sadece bir-iki sektörün değil tüm sektörlerin problemlerinin çözümü, gelişmesi ve büyümesi için çalıştık. Bundan sonrada aynı anlayışla yolumuza devam edecek. İnsanız, elbette yapamadıklarımız, hatalarımız, eksiklerimizde olabilir. Biz hep kucaklayıcı olduk. Bundan sonrada öyle olacağız. Yeni dönemde genç, dinamik, dürüst ve tecrübeli ekibi ile birlikte Kdz. Ereğli’de güzel işlere imza atacağız. Bizlere verdikleri desteklerden dolayı tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.”

BUGÜN HÜSEYİN TATOĞLU’NDA KONUŞACAK!

Diğer yandan Ereğli TOS Başkanı Arslan Keleş, bugün (21 Eylül) ekibince HüseyinTatoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenecek ‘aday ve ekip tanıtım toplantısında’ konuşacak.

Saat 19.00’da başlayacak olan programa katılımın yüksek olması bekleniyor.

http://www.ereglihakimiyet.com/tumyazilar.asp?yazar=yustundag
Bu sayfayı yazdır

21.9.2022 11:19:43

Bu haber 240 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
23.09.2022 09:23:42
çarşi diyor ki;

resımlere bakıyorum ereglı kımlere kalmış vay beŞu anda 49 kişi online
Toplam ziyaret : 68.442.604

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

KARACİĞER HASTALIĞI TAMAMEN GERİ DÖNEBİLİR Mİ?


Devamını oku »

1.4.2022 15:14:52 tarihinde yazıldı
902 kez okundu

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
EĞİTİMDE ATAMALAR- MEDYA BAĞLANTILARI… ÖĞRETMENLER…


Devamını oku »

27.9.2022 09:47:40 tarihinde yazıldı
224 kez okundu

TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
EN KIYMETLİ VARLIK,SAĞLIK!


Devamını oku »

24.9.2022 10:26:14 tarihinde yazıldı
416 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
ŞİMDİ DETOKS ZAMANI


Devamını oku »

20.5.2022 11:53:37 tarihinde yazıldı
517 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
AZİZ THEODOROS STRATELATES VE EREĞLİ


Devamını oku »

25.8.2022 11:35:13 tarihinde yazıldı
193 kez okundu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri