(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

BİRLİKTE İNCELEDİLER

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil ve Yönetim Kurulu üyelerinin, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay ile görüştüğü bildirildi.

GMİS Basın bürosundan yapılan yazılı açıklamada, Bakan Dönmez’in, Karadeniz doğalgazının karaya çıkartılacağı Çaycuma İlçesine bağlı Filyos Beldesindeki tesislerde incelemede bulunduğu belirtilerek, şunlar kaydedildi:

“Sahada incelemelerde bulunan heyet, Oruç Reis Sismik Araştırma Gemisi’nde Türk Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Genel Müdürü Melih Han Bilgin’in çalışmalar hakkında bilgiler verdiği toplantıya katıldı. Genel Başkan Yeşil, toplantıda sendikanın çalışmaları ve TTK’nın işçi açıkları ve promosyonlar konusunda Bakan Dönmez’e bilgiler vererek işçilerin beklentilerini iletti.

Ardından GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil ve yönetim kurulu üyeleri, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay ile birlikte Kanuni Sondaj Gemisi’ni gezdi. Gemide görevli personelden çalışmalar hakkında bilgi alan heyet, ardından Bakan Dönmez ile birlikte akşam yemeği yedi.

Bakan Dönmez ve Türk-İş Genel Başkanı Atalay, bugün (20 Eylül) Bartın’daki çeşitli ziyaretlerinin ardından, Türkiye Taş kömürü kurumu (TTK) Amasra Müessese Müdürlüğü’nü ziyaret ederek işçilerle bir araya gelecek.”

Açıklamada, söz konusu incelemede; Petrol İş Sendikası Genel Başkanı Süleyman Akyüz, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Ertan Kaya, Genel Mali Sekreter Volkan Yıldız, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir ve BOTAŞ Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Advan’ın hazır bulunduğu kaydedildi.

http://www.ereglihakimiyet.com/tumyazilar.asp?yazar=yustundag
Bu sayfayı yazdır

20.9.2022 14:14:21

Bu haber 208 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 10 kişi online
Toplam ziyaret : 68.442.256

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

KARACİĞER HASTALIĞI TAMAMEN GERİ DÖNEBİLİR Mİ?


Devamını oku »

1.4.2022 15:14:52 tarihinde yazıldı
902 kez okundu

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
EĞİTİMDE ATAMALAR- MEDYA BAĞLANTILARI… ÖĞRETMENLER…


Devamını oku »

27.9.2022 09:47:40 tarihinde yazıldı
224 kez okundu

TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
EN KIYMETLİ VARLIK,SAĞLIK!


Devamını oku »

24.9.2022 10:26:14 tarihinde yazıldı
416 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
ŞİMDİ DETOKS ZAMANI


Devamını oku »

20.5.2022 11:53:37 tarihinde yazıldı
517 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
AZİZ THEODOROS STRATELATES VE EREĞLİ


Devamını oku »

25.8.2022 11:35:13 tarihinde yazıldı
193 kez okundu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri