(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

KALABALIĞI SALON ALMADI!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç’ın oğlu Rafet Kılıç, Gizem (Erkan) Kılıç ile dünya evine girdi.

Halime & Ayhan Erkan çiftinin kızları Gizem ile Saniye & Şükrü Kılıç çiftinin oğulları Rafet, Gülüç Beldesindeki Büyük Anadolu Ereğli Otel’in salonuna, kalabalık davetlinin alkışları arasında üzerinde isimleri yazılı zemin kaplamanın üzerinden geçerek girdi.

Aralarında Ereğli Kaymakamı Mehmet yapıcı, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Ormanlı Belediye Başkanı bayram Başol, AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Fatih Çakır, MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, BBP Ereğli İlçe Başkanı Yusuf Karaoğlu’nun da yer aldığı 11 şahitli nikahı, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş kıydı.

Gizem &Rafe Kılıç Çifti’nin, Demirtaş’ın “Evlenmek İstiyormusunuz” sorusuna “Evet” demeleri ardından kalabalığın coşkulu alkışları arasında Evlilik Cüzdanı da Milletvekili Uçar ve kaymakam Yapıcı tarafından geline teslim edildi.

Bu arada Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü kılıç, yaptığı kısa konuşmada, mutlu günlerine katılan davetlilere teşekkür etti.

Sahnede çekilen hatıra fotoğrafları sonrası düğünün açılış dansını yapan Genç Kılıç çiftine, daha sonra davetliler de eşlik ettiler.

Düğün Sahibi Saniye ve şükrü kılıç ise gece boyunca konukları ile yakından ilgilendiler.

CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Alaplı TSO Başkanı Recep Ocak, bazı Daire müdürleri, mahalle ve köy muhtarları, sivil toplum kuruluş başkan ve temsilcileri, siyasiler ile kalabalık davetlinin yer aldığı düğün, ikramların yenilmesinin yanı sıra çalan müzik eşliğinde eğlence ile devam etti.

Hakimiyet Yayın Grubu Olarak genç Kılıç çifte ömür boyu mutluluklar diliyor, bu mutlu beraberliğin oluşmasına olur veren ailelerini kutluyoruz.

http://www.ereglihakimiyet.com/tumyazilar.asp?yazar=yustundag
Bu sayfayı yazdır

8.8.2022 10:50:41

Bu haber 1358 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 15 kişi online
Toplam ziyaret : 68.442.378

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

KARACİĞER HASTALIĞI TAMAMEN GERİ DÖNEBİLİR Mİ?


Devamını oku »

1.4.2022 15:14:52 tarihinde yazıldı
902 kez okundu

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
EĞİTİMDE ATAMALAR- MEDYA BAĞLANTILARI… ÖĞRETMENLER…


Devamını oku »

27.9.2022 09:47:40 tarihinde yazıldı
224 kez okundu

TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
EN KIYMETLİ VARLIK,SAĞLIK!


Devamını oku »

24.9.2022 10:26:14 tarihinde yazıldı
416 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
ŞİMDİ DETOKS ZAMANI


Devamını oku »

20.5.2022 11:53:37 tarihinde yazıldı
517 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
AZİZ THEODOROS STRATELATES VE EREĞLİ


Devamını oku »

25.8.2022 11:35:13 tarihinde yazıldı
193 kez okundu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri