(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

HEMŞİRELER HAFTASI KUTLANIYOR

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde, “hemşireler haftası” kutlaması gerçekleştirildiği bildirildi.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamada, Fakültenin Hemşirelik Bölümü’nce, Arif Amirov Konferans Salonunda başlayan etkinliğe; ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal, protokol üyeleri, akademik-idari personel ve hemşirelik öğrencileri katıldığı belirtilerek, şunlar kaydedildi:

“Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmaları ile devam eden programda konuşan Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Covid-19 sürecinde hemşirelerin değerinin bir kez daha anlaşıldığını dile getirerek hemşirelerin hastalarına gönülleriyle hizmet ettiklerini ifade etti.Önce insan diyerek, fedakarlığın, sevginin ve merhametin timsali olan hemşirelerin haftasını kutlayan Rektörümüz sağlık çalışanlarına meslek hayatlarında başarılar dileyerek sözlerini tamamladı. Devlet Konservatuvarımızın müzik dinletisi ile devam eden program, ‘Hemşirelikte Etiğin Önemi” başlıklı konferans ve ardından gerçekleştirilen “Küresel Sağlık İçin Hemşirelik” başlıklı panel ile sürdü. Farabi Kampüsü oditoryumda müzik eşliğinde devam eden Hemşirelik Haftası kutlamaları, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Aysel Topan ve Hemşirelik Bölümü Başkanı Doç. Dr. Sibel Arguvanlı Çoban’ın ev sahipliğindeki akşam yemeği ile sürdü, yemeğe Rektör Prof. Dr. İsmail HakkıÖzölçer ile Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu ve Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkaleşleriyle birlikte katıldılar. Samimi bir sohbet ortamında konuşan Rektörümüz, Hemşirelik Bölümünün güzel bir mesleğe öğrenci yetiştirdiğini belirterek çalışanları kutladı ve Hemşirelik Haftasını tekrar tebrik ederek konuşmasını sonlandırdı.”

http://www.ereglihakimiyet.com/tumyazilar.asp?yazar=yustundag
Bu sayfayı yazdır

13.5.2022 13:10:11

Bu haber 136 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 18 kişi online
Toplam ziyaret : 66.807.977

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

KARACİĞER HASTALIĞI TAMAMEN GERİ DÖNEBİLİR Mİ?


Devamını oku »

1.4.2022 15:14:52 tarihinde yazıldı
396 kez okundu

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
İHALE MESELESİ- KAYMAKAM’IN AÇIKLAMASI!


Devamını oku »

10.5.2022 08:50:47 tarihinde yazıldı
189 kez okundu

TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
ÇOCUKLARIN SENİN İZİNDE,İLELEBET!


Devamını oku »

20.5.2022 11:41:24 tarihinde yazıldı
206 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
ŞİMDİ DETOKS ZAMANI


Devamını oku »

20.5.2022 11:53:37 tarihinde yazıldı
101 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
BOLU SALNAMESİNDE "EREĞLİ"


Devamını oku »

16.3.2022 11:00:52 tarihinde yazıldı
349 kez okundu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri