(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

SAADET VE MHP’DEN…

ZONGULDAK

(Haber: Orhan Akyüz) – Zonguldak Gazeteciler Cemiyetine (ZGC), 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla siyasi parti ziyaretleri devam etti.

Saadet Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer’in yanı sıra il başkan yardımcıları, ‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’’ dolayısıyla Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) Başkanı Derya Akbıyık’ı ziyaret ettiler.

ZGC Başkanı Akbıyık, Saadet Partili yöneticilerin, bugün olduğu gibi her zaman yerel basını hatırladıklarına şahit olduklarını, ziyarete gelmelerinden de memnuniyet duyduğunu söyledi.

Saadet Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Üstünyer de konuşmasında, şöyle konuştu:

“Gazetecilerimizin gününü kutluyoruz. Kamuoyunu bilgilendirmek adına zor şartlarda görevlerini sürdürdüklerine inandığımız gazetecilerin ve gazete sahiplerinin ekonomik refaha ulaşmasını diliyoruz. Gazeteci dostlarımızın yanlarında olmaya devam edeceğiz. Hayatlarını kaybeden gazetecilere Allah’dan rahmet diliyorum” dedi.

Genel Başkanın Sağlık Dunumu - Üstünyer, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun sağlık durumuyla ilgili soru üzerine, “Genel başkanımızın Ankara’da tedavisi sürüyor. Aldığımız bilgi doğrultusunda sağlığının gayet iyi olduğunu ve birkaç gün içinde taburcu olacağını öğrendik. Genel başkanımıza sağlıklı günler diliyorum” diye konuştu.

Ziyarette; Saadet Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Üstünyer’in yanı sıra il başkan yardımcıları Ergün Arıç, Recep Terzi ile Recep Cengelcik yer aldı.

MHP’Lİ KADIN SİYASETÇİDEN…

Diğer yandan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak İl Başkan Yardımcısı ve Kadın Aile, Çocuk ve Engellilerden Sorumlu Politika (KAÇEP) Başkanı Mevlüde Yalçıner de, gün dolayısıyla Akbıyık’ı ziyaret etti.

ZGC Başkanı Akbıyık, başkan yardımcısı Yalçıner’in, her zaman ziyaretlerine gelmesinden memnun olduklarını, ayrıca dürüst kişiliğe sahip olması nedeniyle kendisine güven duyduklarını söyledi.

Yalçıner de fedakarca kar kış demeden tüm zorluklara göğüs gererek dur durak bilmeden çalışan gazetecilerin gününü kutladığını, Derya başkanı da gazeteci olmasının yanı sıra insani yönden sevdiklerini söyledi.

http://www.ereglihakimiyet.com/tumyazilar.asp?yazar=yustundag
Bu sayfayı yazdır

12.1.2022 12:39:41

Bu haber 143 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 4 kişi online
Toplam ziyaret : 65.147.653

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Kansere Bağlı Ağrıda İlaç Dışı Bir Tedavi


Devamını oku »

18.1.2022 09:20:28 tarihinde yazıldı
165 kez okundu

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
NEREYE GİDİYORUZ KDZ. EREĞLİ?!.


Devamını oku »

18.1.2022 10:08:25 tarihinde yazıldı
144 kez okundu

TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
YALANCININ MUMU...


Devamını oku »

19.1.2022 14:49:04 tarihinde yazıldı
102 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
GERÇEK BİR C VİTAMİNİ DEPOSU


Devamını oku »

2.12.2021 13:14:27 tarihinde yazıldı
342 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
CAMİ YERİ SİYASİ SATRANÇ...


Devamını oku »

13.1.2022 13:32:22 tarihinde yazıldı
133 kez okundu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri