(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

VİDEO PAYLAŞIMIYLA…

GÜLÜÇ- Kdz/Ereğli

Zonguldak’ın Ereğli İlçesine bağlı Gülüç Beldesinde, Gökhan Demirtaş Başkanlığında belediyenin yürütüğü ve sonuçlanan sahil bandı düzenleme çalışmaları video sunumu ile paylaşıldı.

Beldenin ‘kuşbakışı’ çekimi ile başlayan ve sahil bandı boyunca yapılan çalışmaların yer aldığı kısa tanıtım videosu, Erdemir Köprüsü başlangıcında yapımı tamamlanan Belediye Sosyal Tesisleri ve tesislerde gerçekleştirilen etkinliklerle son buluyor.

DEMİRTAŞ: HAYALİMDİ, GERÇEKLEŞTİ

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, sosyal hesabındaki paylaşımlarımdaki söz konusu kısa tanıtım videosuna eklediği açıklamasında, 2014’de göreve gelmesiyle önem verdiği sahil projesinin ikinci etap çalışmalarının da büyük ölçüde tamamlandığını ve sosyal tesislerinde hizmete girdiğini hatırlattı.

Demirtaş, Gülüç Sahil projesinin Gülüç halkı gibi kendisinin de en büyük hayali olduğunu belirttiği açıklamasını, şöyle sürdürdü:

“2014 yılında belediye başkanlığına daha aday olmadan önce Gülüç Sahili benim hayalimdi. 2014 yılında aday olduğumda halkımıza Gülüç Sahil projesini hayata geçireceğimi söylediğimde bir çok kişi bunun seçim söylemi olduğunu düşünmüştü belki ama ben göreve başlar başlamaz bu proje üzerine yoğunlaşmaya başladım. Görevimin ilk 5 senesinde projenin ilk etap çalışmalarını bitirdim ve hem belde halkımız hem de çevre il ve ilçelerden gelen insanlar çok beğendiler.

AİLE VE GENÇLERİN TERCİHİ

Yapılan hizmetin takdir görmesi bizi daha fazla çalışmaya itti. Bu dönemde ikinci etap çalışmalarına başladık. Hem dere üstündeki terasımızı hem de kafeteryamızı tamamlayarak geçtiğimiz ay halkımızın hizmetine açtık. Doğal güzelliği koruyan çalışmalar ve ışıklandırmasıyla göz kamaştıran Gülüç sahili Batı Karadeniz bölgesinin yeni yıldızı olma yolunda ilerliyor. Çocuk parkı, masal kahramanları, yürüyüş yolları, kafeterya, dere üstü terası, çevre düzenlemeleri, gezinti ve dinlenme alanları ile cazibe merkezi oldu. Sahilde bölge halkının hizmetine giren Gülüç Belediyesi Sosyal Tesisleri ilk günden itibaren farklı etkinlikler, gece canlı müzikler ile aileler ve gençlerin tercihi oldu.

FERAH VE MODERN TESİSLER

Sahil projemiz Ereğli Akçakoca kara yolu üzerinde bulunması nedeniyle güvenli geçişleri de sağlamamız gerekiyordu. Karayolları tarafından yapılan üst geçidin bakımlarını yaptırdık. Akabinde Türk Metal Sendikası Genel Başkanı değerli ağabeyim Pevrul Kavlak’tan merkez bölgeye bir üst geçit talebimiz oldu. Sağ olsunlar oda bizi kırmadı ve her türlü desteği vererek Türk Metal Sendikası üst geçidi hayata geçirdik.”

http://www.ereglihakimiyet.com/tumyazilar.asp?yazar=yustundag
Bu sayfayı yazdır

25.9.2021 12:05:44

Bu haber 277 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 19 kişi online
Toplam ziyaret : 64.078.358

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

YUTMA GÜÇLÜĞÜ VE GÖĞÜSTE AĞRI...


Devamını oku »

9.9.2021 12:26:26 tarihinde yazıldı
407 kez okundu

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
KARAKIŞ UYARISI, MERKEZ BANKASI ZİYARETİ-BAHÇELİ’NİN TAVRI


Devamını oku »

19.10.2021 12:13:14 tarihinde yazıldı
147 kez okundu

TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR!


Devamını oku »

27.10.2021 09:17:11 tarihinde yazıldı
490 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
NE ZAMAN SPOR YAPMALIYIM?


Devamını oku »

12.10.2021 11:25:25 tarihinde yazıldı
270 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
ULUDAĞ''IN HİKAYESİ...


Devamını oku »

14.9.2021 12:33:01 tarihinde yazıldı
395 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri