(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

CHP’DEN ERMED’E ZİYARET

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul, Gazeteciliğin daha saygın hale gelebilmesi ve gazetecilerin hak ettiklerini elde edebilmeleri için bir şeyler yapılması gerekiyor. Anlayışın değişmesi, yeni bir vizyonla Ereğli’de gazetecilik ve medya anlamındaki çıtanın yükselmesi gerekiyor” dedi.

Ertuğrul, bazı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, ilçede kurulan Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) yönetimini ziyaret etti.

Dernek Başkanı Doğan Gönüllü ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Ertuğrul ve beraberindekiler, ERMED Yönetimini kutladı, çalışmalarında başarılar diledi.

Ereğli’de siyasi partiler ve demokratik kitle örgütlerinde yenilenme süreçlerine tanıklık edildiğini hatırlatan Ertuğrul, şunları kaydetti:

“Bu değişim sürecinin kente olumlu yansımasını diliyoruz. Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği’nin kent için yararlı iş ve projeler üreteceğine inanıyoruz. Gazeteciliğin daha saygın hale gelebilmesi ve gazetecilerin hak ettiklerini elde edebilmeleri için bir şeyler yapılması gerekiyor. Anlayışın değişmesi, yeni bir vizyonla Ereğli’de gazetecilik ve medya anlamındaki çıtanın yükselmesi gerekiyor. Dernek yönetiminizdeki emekçilerin hepsi birebir de tanıdığım insanlar. Ben burada böyle bir organizasyonda bir arada olmanıza çok sevindim. Bu oluşumla Ereğli’ye çok şey katacağınızı düşünüyorum. Bizler de size destek vermeye hazırız. Çalışmalarınızda başarılar diliyor ve kutluyoruz.”

ERMED Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Gönüllü de, Ertuğrul ve partililerin ziyaretinde memnunluk duyduğunu dile getirerek, şöyle dedi:

“Tamamen ihtiyaçtan doğan bir yapıda kurulan ERMED’de amacımız, demokrasi çatısında ve Ereğli ortak paydasında mesleğimizin, meslektaşlarımızın gelişimine katkıda bulunmak Ereğli’ye değer katmaktır. Bu anlamda farklı medya mecralarından arkadaşlarla bir araya gelerek yeni bir oluşumla yola çıktık. Gördük ki doğru yoldayız. Size ve ekip arkadaşlarınıza teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz. Umuyoruz ki çorbada hepimizin tuzu olur.”

CHP Yöneticileri ile Dernek üyelerinin, ilçe genelindeki çeşitli konular üzerinde görüş alışverişinde bulunduğu ziyarette: CHP İlçe Yöneticileri Ayşegül Erdoğan, Koray İşeri, Hüseyin Çakır, Yeşim Özçelik ve ERMED Kurucu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fikri Kapan, Kurucu Yönetim Kurulu Sekreteri Sabriye Aşır, Kurucu Üyeler Hüseyin Aksakal, Aykut Ateş, Yeşim Çakır ile Fahrettin Özaydın hazır bulundu.

 http://www.ereglihakimiyet.com/tumyazilar.asp?yazar=yustundag

 

 

 

 
Bu sayfayı yazdır

8.4.2021 15:09:05

Bu haber 700 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 10 kişi online
Toplam ziyaret : 61.231.361

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

PANKREAS KANSERİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER


Devamını oku »

13.4.2021 11:37:55 tarihinde yazıldı
384 kez okundu

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
AK PARTİ’DE BUZLAR- ERDEMİR’DE OYPALI’LAR!


Devamını oku »

13.4.2021 11:22:32 tarihinde yazıldı
799 kez okundu

TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
HUZUR VE BEREKETLE...


Devamını oku »

13.4.2021 11:27:42 tarihinde yazıldı
531 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
GELDİ ON BİR AYIN SULTANI; RAMAZAN


Devamını oku »

6.4.2021 15:22:04 tarihinde yazıldı
1505 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
EREĞLİ''DE İÇKİ DÜŞMANLARI CEMİYETİ!


Devamını oku »

11.4.2021 13:06:25 tarihinde yazıldı
1200 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri