(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

BU KEZ OPEL AYSA DA...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi eski belediye Başkanlarından Murat Sesli, Türk Kızılayı Ereğli Şubesi’nin, Opel Aysa desteği ile organize ettiği kampanyada kan bağışında bulundu.

Kutsal Bir Görevdir - Sesli, Gülüç Beldesindeki Opel Aysa Plaza’da gerçekleştirilen kan bağışı sırasında gazetecilere yaptığı açıklamada, kan bağışının aynı zamanda kutsal bir görev olduğunu savunarak, şunları kaydetti:
“Kan verme çok önemli bir olay. Bizde vatandaşlık görevini yerine getiriyoruz. Vatandaşımızın da sağlık durumu müsait olanları kan bağışında bulunmaya davet ediyoruz. Kan demek hayat demek. Bir kan vermek hayat kurtarmak demek. Bu vesileyle Opel Aysa Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet kardeşime ve Türk Kızılayı Şube Başkanımıza (Yaşar Ciğer)  teşekkür ve tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte de yine böyle azimli ve kararlı şekilde çalışırlar. Ve memleketimize hizmet etmeye devam ederler.”

Bir Ünite Bile Çok Değerli - Ciğer de, kampanyaya destek veren Opel Batı Karadeniz Bölge Bayisi ve Aysa Motorlu Taşıtlar Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Aydın’a teşekkür ederek, “Kan veren vatandaşlarımız, başta Başkanımız Murat Sesli olmak üzere tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de bu zor günlerde, özellikle Koronavirüs (Covid-19) ile ilgili yaşadığımız bu zor süreçte bir ünite kanın bile çok değerli olduğu daha da iyi anlıyoruz” dedi.

Aydın da, düzenlenen kampanyaya vesile olan Ciğer ve bağışta bulunanlara teşekkürlerini bildirdi.

Zonguldak Kızılay Kan Merkezinde görevli Kan Kazanım Uzmanları Elif Duman ve Özcan Güler nezaretinde; Sesli, Aydın, Türk Metal Şube Sekreteri Yakup Yılmaz, Türk Kızılayı Şube Başkan Yardımcısı Kürşat Yağız, Opel Aysa personeli, bazı basın mensuplarının da bağışta bulunduğu bir günlük kampanyaya yoğun ilgi olduğu gözlendi.
Bu sayfayı yazdır

13.1.2021 20:31:56

Bu haber 588 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 11 kişi online
Toplam ziyaret : 60.121.541

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Prof.Dr. Yücel ÜSTÜNDAĞ { SAĞLIKLA }
MİDE BALONU BİR AMELİYATMIDIR?


Devamını oku »

27.1.2021 12:00:25 tarihinde yazıldı
189 kez okundu

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
İL KONGRESİ- SOSYAL MESAFE!


Devamını oku »

26.1.2021 10:31:18 tarihinde yazıldı
367 kez okundu

TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
ET Mİ PİŞER,DERT Mİ!


Devamını oku »

26.1.2021 11:07:13 tarihinde yazıldı
306 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
COVİD-19BESLENME ÖNERİLERİ


Devamını oku »

15.12.2020 14:10:45 tarihinde yazıldı
6012 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
NİMET NOCA, TUNALI HİLMİ İÇİN NELER YAZDI?


Devamını oku »

6.1.2021 14:15:13 tarihinde yazıldı
3014 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri