(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

BÖLGE FAYDALANABİLECEK

GÜLÜÇ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesine bağlı Gülüç Belde Belediyesinde, Butik Terminal çalışması başlatıldığı belirtildi.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, yazılı açıklamasında, Gülüç Belediyesinin, hizmet araç filosunu genişletmeye devam ettiğini belirtti.

Demirtaş, bu kapsamda, belediye bünyesine yeni hizmet araçlarının katıldığını anlatan Demirtaş, şunları kaydetti:

“Şehircilik anlayışı ile her geçen gün daha da gelişen ve teknolojik araçlarla beldemize hizmet eden Gülüç Belediyesi, araç filosuna kattığı yeni araçlarla hizmet ağını genişletiyor. Hizmetlerimizin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi için araç filomuzu genişletiyoruz.  Beldemiz uzun yıllar hizmet verecek araçlarımız, çalışmalarımızda bizlere büyük kolaylık sağlayacak.  Çalışma arkadaşlarımızın işini kolaylaştırabilmek, vatandaşlarımızın da hızlı bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamak amacıyla TBB tarafından hibe edilen 1 adet çöp kamyonu ve Çevre ve Şehircilik tarafından hibe edilen 1 adet süpürme aracı aldık.  Güçlenen araç filomuzla beraber kazasız belasız hizmet süreci diliyorum.”

BUTİK TERMİNAL ÇALIŞMASI

Gülüç Belediye başkanı Gökhan demirtaş, özellikle Ereğli İlçesindeki Şehirlerarası yolcu Terminalinin Kepez Mahallesi mevkisine taşınması sonrası, bölgede ‘ara terminal’ sıkıntısı yaşandığını anımsatarak, şöyle dedi:

“Belediyemiz sahil bulvarı üzerinde bulunan arsaya üzerinde, modern, konforlu, teknolojik donanımlara sahip Şehirlararası Yolcu Bekleme Terminal binası projesi inşa edilecek. Beldemiz dışarıya açılan kapısı olan terminal binamız modern ve konforlu yapısıyla beldemizin gelecek vizyonuna değer kazandıracak.”
Bu sayfayı yazdır

16.9.2020 12:12:28

Bu haber 1203 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
16.09.2020 13:15:19
Azize Temiz diyor ki;

Saygı değer başkanımız MUSTAFA GÖKHAN DEMİRTAŞ ve EŞİ IŞIL DEMİRTAŞ IN SEVGİ DOLU YÜREKLERIYLE EL ELE VERIP GÜLÜÇUMUZ COK NEZİH OLMASI İÇİN ÇABA SARF ETTİĞİNI BIZLER GORUYORUZ VE TEŞEKKÜRLER EDIYOUZ
Şu anda 6 kişi online
Toplam ziyaret : 58.380.316

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

TEK DİLEĞİM VAR..!

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
TRAFİK ÜZERİNE; SORUMSUZLAR!!!


Devamını oku »

22.9.2020 10:20:41 tarihinde yazıldı
563 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
SEROTONİN


Devamını oku »

23.9.2020 12:00:16 tarihinde yazıldı
460 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
ORHANGAZİ CAMİSİ, AYASOFYA KİLİSESİ''MİYDİ?


Devamını oku »

1.9.2020 13:38:12 tarihinde yazıldı
4311 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri