(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

MARİNA’DA HİZMET SÜRÜYOR

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Marina Kafe’de müşteriye hizmetin en iyi şekilde sürdürüldüğü bildirildi.

İlçedeki Sahil Bandında hizmet veren Marina Kafe Müdürü Recep Yılmaz, işletmelerinde her türlü hijyen tedbiri alınmış vaziyette müşteriye hizmet sunduklarını söyledi.

Pandemi süresi ardından, geçtiğimiz Haziran ayında yeniden hizmet vermeye başladıklarını hatırlatan Yılmaz, şunları kaydetti:

 ÖNCELİK HİJYEN VE KURALLARDA

“Öncelikle Devletimizin belirlemiş olduğu hijyen kurallarına uymak için elimizden gelen tüm tedbirleri aldık. Gerek Kaymakamlığımız, gerek Belediyemiz, gerekse İlçe Tarım Müdürlüğümüzden gelen denetmenler sayesinde, tavsiye edilen denetimleri işletmemizde uygulayarak, müşterilerimize en uygun ortamları uygulamaya çalıştık. Personelimizin periyodik sağlık kontrolleri de düzenli şekilde, belirli aralıklarla yapılıyor.”

MARİNA AÇIK VE HİZMETTE…

Yılmaz, bazı çevrelerce ‘Marina Kafe kapalı mı?’ şeklinde söylemlerde bulunulduğunun hatırlatılması üzerine ise  “Yasal tarih ile birlikte geçtiğimiz Haziran ayında da yeniden hizmete açıldık. Halen de kurallara uygun ve her türlü hijyen tedbirini alarak müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. En iyi ürün kalitesiyle, en sağlıklı şekilde müşterilerimizi ağırlamaya, misafir etmeye çalışıyoruz. Müşterilerimizden de ürün çeşitli ve kalitesi olarak yüksek düzeyde olumlu tepkiler alıyoruz. Zaten ürün yelpazesi olarak çok geniş bir skala ile çalışıyoruz. Bunlar da olumlu tepki olarak bize dönüş yapıyor” diye konuştu.
Bu sayfayı yazdır

7.9.2020 18:23:04

Bu haber 3347 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)
Şu anda 7 kişi online
Toplam ziyaret : 58.380.150

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

TEK DİLEĞİM VAR..!

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
TRAFİK ÜZERİNE; SORUMSUZLAR!!!


Devamını oku »

22.9.2020 10:20:41 tarihinde yazıldı
561 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
SEROTONİN


Devamını oku »

23.9.2020 12:00:16 tarihinde yazıldı
458 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
ORHANGAZİ CAMİSİ, AYASOFYA KİLİSESİ''MİYDİ?


Devamını oku »

1.9.2020 13:38:12 tarihinde yazıldı
4269 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri