(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

MUTLULUK FABRİKASI HAZIR!

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Fabrika Tims Düğün-Davit ve Etkinlik Merkezi’nde, yeniden sosyal yaşam dönemi hazırlıklarının tamamladığı bildirildi.

Ereğli-Kandilli yolu Kırmacı (Kemer) Mahallesi mevkisindeki Fabrika Tims yetkilileri, yaptıkları açıklamada, Koronavirüs Salgını nedeniyle alınan tedbirlar arasında, aralarında kendi tesislerinin de yer aldığı mekanların kapatıldığı hatırlatıldı.

Salgın ile mücadele sürecinin iyiye seyir göstermesi dolayısıyla Sağlık Bakanlığı ve ilgili birimlerin görüş bildirmesi ve İçişleri bakanlığınca alınan kararlarla da işletmelerin açılmaya başlandığı hatırlatılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

YENİ SEZON AHAZIRIZ

“İçinde bulunduğumuz bu dönemde, sizleri ve davetlilerimizi daha sağlıklı bir ortamda davetinizi yapmak üzere, üstümüze düşen her türlü önlemi aldık ve almaya devam edeceğiz. Klima ve havalandırma sistemlerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı CE ve ISO 9001 sertifikalı olarak, havayı mikrobiyal açıdan steril hale getirmektedir.

SOSYAL MESAFE

Düğünlerimiz, kınalarımız ve toplu etkinliklerimizde sosyal mesafeyi korumak amaçlı oturma düzenleri planladık. Organizasyon alanlarımız açık ve kapalı olarak yeteri kadar 2 metrekare mesafelere sahip hale getirildi. Hijyen ve sağlık açısından güvenli bir ortam sağlandı.

MİNİMUM TEMAS

Çalışacak personel, misafirlerimiz ile minimum temasta olacaktır. Tüm personelin sağlık kontrolleri yapılıp, organizasyon öncesi vücut dereceleri ölçülecektir.”
Bu sayfayı yazdır

12.6.2020 14:01:29

Bu haber 32024 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 7 kişi online
Toplam ziyaret : 60.605.303

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi


Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
DOĞRUYU OKUTMAK!


Devamını oku »

2.3.2021 13:11:38 tarihinde yazıldı
677 kez okundu

TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
DÜŞ MÜ, GERÇEK Mİ?


Devamını oku »

2.3.2021 10:53:05 tarihinde yazıldı
649 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
HER DERDE DEVA SUMAK


Devamını oku »

23.2.2021 11:45:19 tarihinde yazıldı
1410 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
ORMANLI''NIN MAYKILI


Devamını oku »

25.2.2021 13:20:11 tarihinde yazıldı
1223 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri