(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

YOLU KAPATTILAR... KAZALARA TEPKİ GÖSTERDİLER...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde meydana gelen trafik kazasının ardından Elmatepe Mahallesi sakinleri ve CHP İlçe Başkanı ve yönetimi yol kapatma eylemi gerçekleştirildi.

13 Ocak Pazartesi günü Elmatepe Mahallesinde meydana gelen kazanın ardından Elmatepe Mahallesi sakinleri ve CHP İlçe Başkanı ve yönetimi yol kapatma eylemi gerçekleştirdi. Yol kapatma eyleminin ardından açıklama yapan CHP ilçe başkanı Eylem Ertuğrul ‘Milenyum sonrası Türkiye'nin, ilgisizlik ve vurdum duymazlıklar sonucu sıkıntıları devam eden; hatta insanların bir hiç uğruna hayatlarını kaybettiği bir kentinde yaşıyoruz. Yıllar boyu, ağır sanayi kenti olması sebebi ile, canlarını iş kazalarında yitiren, bu yönüyle de şehitler diyarı olarak anılmaya başlayan Karadeniz Ereğli, son dönemlerde ise, trafik kazalarıyla anılır oldu. Uzun bir süre, ölüm yolu olarak bilinen Kepez yolunda, onca ikaza rağmen alınmayan tedbirler yüzünden can kaybeden Ereğli, bugünlerde de benzer bir sıkıntıyı Elmatepede yaşıyor. Şu an bulunduğumuz noktada birçok trafik kazası yaşandı.’ Dedi.

CHP ilçe başkanı Eylem Ertuğrul ve Elmatepe Mahallesi sakinleri yetkililerden yola çözüm bulunmasını istedi.

Yol Kapatma eyleminin ardından vatandaşlardan biri ‘Ben yaşlıyım ya, arabanın altına gireceğimi hesaplayamam. Yazık günah ya. Yoktan yere ya. Böyle bir şey olur mu ya Allah aşkına.’ Diyerek tepki gösterdi.
Bu sayfayı yazdır

14.1.2020 17:26:43

Bu haber 558 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 24 kişi online
Toplam ziyaret : 56.466.310

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
DEĞERMİYDİ?


Devamını oku »

12.4.2020 18:42:42 tarihinde yazıldı
5117 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
KALDI 15 HAFTA


Devamını oku »

18.2.2020 17:08:48 tarihinde yazıldı
15264 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
MERSİN DEDE NEREDE?


Devamını oku »

24.5.2020 12:26:26 tarihinde yazıldı
1355 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri