(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

(GÜNCELLENDİ) ÇORUMLUOĞLU VE GAZETECİLERDEN...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle tedavisi evinde sürdürülen Hakimiyet Yayın Grubu Sahibi Gazeteci Fikri Kapan’a “geçmiş olsun” ziyaretlerinde bulunuldu.

ÇORUMLUOĞLU DAİRE MÜDÜRLERİYLE…
Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, ziyaret ettiği Kapan’dan, rahatsızlığı ve tedavi süreci hakkında bilgiler aldı.
Kapan’a, geçmiş olsun dileğinde bulunan Çorumluoğlu, “acil şifalar diliyorum. Bir an önce iyileşerek görevinin başında olmanı temenni ediyorum” dedi.
Bu arada, Çorumluoğlu’na Kapan’ın torunu 2 yaşındaki Melinda çikolata ikramında bulundu.
Ziyarette; Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Abdullah Hasçelik, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Serkan Keleş, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Erdal Uyar ile Kaymakamlık Basın Bürosu Personeli Fidan Yanık ve Kapan’ın eşi Zeliha Fatma Kapan, çocukları Fizel ve Sibel ile torunları Duru ile Melinda yer aldı.

GAZETECİLERİN ZİYARETİ
Gün içinde; ilçedeki gazeteciler Mustafa Kemal Bektaş, İzzet Aslanbay, Şafak Negüzel, Fahrettin Özaydın ve Saadettin Yıldızhan Kapan’ı ziyaret ettiler.
Meslektaşlarının geçmiş olsun dileği ile bir an önce iyileşmesi temennisinde bulundukları Kapan da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, bu tür ziyaretlerin kendisine moral olduğunu ifade etti.

ERDEMİR’DEN…
Diğer yandan, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) İletişim Müdürlüğü personelleri Haydar Özsu ile Oktay Ok da, Kapan’ı ziyaret edenler arasındaydı.
Ziyarette, Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral’ın geçmiş olsun dileğini ileten Özsu ile Ok, aynı zamanda 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla hazırlattığı hediyeleri Kapan’a takdim ettiler.

ARAS, KESKİN VE ÖZCAN…
Eski CHP İlçe Başkanlarından Sevdekar Aras da, birlikte görev yaptığı yönetim kurulu üyeleri Noyan Keskin ve Derya Özcan ile Kapan’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dedi.
Önceden de telefonla arayarak sağlık durumu hakkında bilgi alan Aras ve beraberindekiler, “bir de ziyaret ederek seni görmek istedik. Sağlık durumunun daha iyiye gidiyor olmasından memnunluk duyduk” dediler.

DOSTLAR MECLİSİNDEN…
Bu arada, ilçede ‘Dostlar Meclisi’ olarak bilinen grupta yer alan Ereylin AVM’deki Mgros Müdürü Hakan Keskin ve Erdemir personeli Mehmet Yılmaz da Kapan’ın ziyaret ettiler. Grubun bir çok üyesinin nda olduğunu belirten Keskin ile Yılmaz, selamlarını ilettiler.

MADENOĞLU TELEFONLA...
Öte Yandan, Eski Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu ise okuduğu haberlerden rahatsızlığını öğrendiği Gazeteci Fikri Kapan’ı telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.
Bu sayfayı yazdır

14.1.2020 10:08:42

Bu haber 703 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 23 kişi online
Toplam ziyaret : 56.465.473

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
DEĞERMİYDİ?


Devamını oku »

12.4.2020 18:42:42 tarihinde yazıldı
5111 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
KALDI 15 HAFTA


Devamını oku »

18.2.2020 17:08:48 tarihinde yazıldı
15258 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
MERSİN DEDE NEREDE?


Devamını oku »

24.5.2020 12:26:26 tarihinde yazıldı
1333 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri