(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

ARKAZ VE POSBIYIK'A ORTAK SORU...

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili ve ARKAZ grubu yönetim kurulu başkanı Hayati Arkaz, Ereğli ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı makamında ziyaret etti. Arkaz kendisine iletilen ‘Halil Beyi MHP kadrolarında görmek ister misiniz sorusuna ise “Tabi bu önemli bir soru. Bunlar zamanla konuşulur” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili ve ARKAZ grubu yönetim kurulu başkanı Hayati Arkaz, Ereğli Belediye başkanı Halil Posbıyık’ı makamında ziyaret etti. Belediye binası önünde Arkaz’ı karşılayan Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, kol kola girdiği Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili ve ARKAZ grubu yönetim kurulu başkanı Hayati Arkaz, ile birlikte makama çıktı.

Ziyarette konuşan Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili ve ARKAZ grubu yönetim kurulu başkanı Hayati Arkaz “Başkanımız çok ciddi hizmet veriyor. Milli değerleri olan insandır. Cumhuriyet ilkelerine Atatürk ilkelerine ve ülkesine çok bağlı bir insandır. Ben açık söyleyeyim. Ben kendisini siyasetin üzerinde görüyorum” dedi.

Arkaz kendisine iletilen ‘Halil Beyi MHP kadrolarında görmek ister misiniz sorusuna ise “Tabi bu önemli bir soru. Bunlar zamanla konuşulur” dedi.

Ereğli belediye başkanı Halil Posbıyık ise ‘Biz hep aynı yerdeyiz. Benim burada onun orada olması bir şey fark etmez. Memleket için Ereğli için yapacağımız her şeyde yanımızda” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ise “Halil Başkanımızın Ereğli’ de yapacağımız her türlü hizmetinde yanında olacağımızı seçimlerden önce de sonra da kendisine söyledik” dedi.
Bu sayfayı yazdır

13.1.2020 18:26:27

Bu haber 706 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
14.01.2020 09:17:54
Fatma nur diyor ki;

Demekki milletvekili seviyormuş.Şu anda 27 kişi online
Toplam ziyaret : 56.466.557

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
DEĞERMİYDİ?


Devamını oku »

12.4.2020 18:42:42 tarihinde yazıldı
5120 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
KALDI 15 HAFTA


Devamını oku »

18.2.2020 17:08:48 tarihinde yazıldı
15267 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
MERSİN DEDE NEREDE?


Devamını oku »

24.5.2020 12:26:26 tarihinde yazıldı
1359 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri