(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

OCAK: BASININ ÖNEMİNİ BİLİYORUZ...

ALAPLI

Zonguldak’ın Alaplı İlçesinde, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Recep Ocak, ilçedeki gazetecilere yemek verdi.

Başkan Ocak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlediği yemekte yaptığı konuşmada, basının; yaşanan gelişmeleri topluma aktarmada çok büyük önemi bulunduğunu söyledi.

İlçe ve bölgedeki gazetecilerin özverili çalışmalarını bildiğini belirten Ocak, “bu vesileyle Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum” dedi.

Ocak, Alaplı TSO’nun yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler de verdiği yemekte, ilçenin alt yapı ve kalkınmasına yönelik düşüncelerini de aktardı.

Alaplı Organize Sanayi Bölgesindeki çalışmaların olumlu yönde ilerlediğini aktaran Alaplı TSO Başkanı Recep Ocak, “yürütülen altyapı çalışmalarında doğalgaz ve elektrik şebeke hatları tamamlandı. Diğer çalışmalarda ise son aşamaya gelindi” diye konuştu.

Alaplı Gazeteciler Derneği Başkanı Doğan Bostancı'da, Ocak'ın geleneksel hale getirdiği etkinlikten son derece memnunluk duydukları dile getirerek, “bu tür programlar dayanışma, kaynaşma birlik ve beraberlik ruhuna büyük katkılarda bulunuyor. Bundan dolayı Sayın Ocak ve TSO yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi. Alaplı TSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tarık Yazıcı, Oda Saymanı Burak Yaman, Yönetim Kurulu Üyeleri Şerafettin Acar, Yaşar Karaca ile Genel Sekreter Taner Arslan’ın da hazır bulunduğu yemekte, çeşitli konular üzerine görüş alış verişinde bulunuldu.
Bu sayfayı yazdır

12.1.2020 12:52:38

Bu haber 269 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 12 kişi online
Toplam ziyaret : 53.948.147

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi


Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
ÖZÜR VE TEŞEKKÜR


Devamını oku »

21.1.2020 13:50:43 tarihinde yazıldı
688 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
DİYETTE ÇİKOLATA


Devamını oku »

11.1.2020 17:16:34 tarihinde yazıldı
780 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
SEYYİD AHMED''LER KÖYÜ: (ORMANLI''DA)


Devamını oku »

12.12.2019 13:29:02 tarihinde yazıldı
3013 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ÖYLE BİR ‘GÜR’LEDİ Kİ!..Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri