(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

OCAK: BASININ ÖNEMİNİ BİLİYORUZ...

ALAPLI

Zonguldak’ın Alaplı İlçesinde, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Recep Ocak, ilçedeki gazetecilere yemek verdi.

Başkan Ocak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlediği yemekte yaptığı konuşmada, basının; yaşanan gelişmeleri topluma aktarmada çok büyük önemi bulunduğunu söyledi.

İlçe ve bölgedeki gazetecilerin özverili çalışmalarını bildiğini belirten Ocak, “bu vesileyle Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum” dedi.

Ocak, Alaplı TSO’nun yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler de verdiği yemekte, ilçenin alt yapı ve kalkınmasına yönelik düşüncelerini de aktardı.

Alaplı Organize Sanayi Bölgesindeki çalışmaların olumlu yönde ilerlediğini aktaran Alaplı TSO Başkanı Recep Ocak, “yürütülen altyapı çalışmalarında doğalgaz ve elektrik şebeke hatları tamamlandı. Diğer çalışmalarda ise son aşamaya gelindi” diye konuştu.

Alaplı Gazeteciler Derneği Başkanı Doğan Bostancı'da, Ocak'ın geleneksel hale getirdiği etkinlikten son derece memnunluk duydukları dile getirerek, “bu tür programlar dayanışma, kaynaşma birlik ve beraberlik ruhuna büyük katkılarda bulunuyor. Bundan dolayı Sayın Ocak ve TSO yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi. Alaplı TSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tarık Yazıcı, Oda Saymanı Burak Yaman, Yönetim Kurulu Üyeleri Şerafettin Acar, Yaşar Karaca ile Genel Sekreter Taner Arslan’ın da hazır bulunduğu yemekte, çeşitli konular üzerine görüş alış verişinde bulunuldu.
Bu sayfayı yazdır

12.1.2020 12:52:38

Bu haber 405 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 22 kişi online
Toplam ziyaret : 56.466.926

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
DEĞERMİYDİ?


Devamını oku »

12.4.2020 18:42:42 tarihinde yazıldı
5122 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
KALDI 15 HAFTA


Devamını oku »

18.2.2020 17:08:48 tarihinde yazıldı
15273 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
MERSİN DEDE NEREDE?


Devamını oku »

24.5.2020 12:26:26 tarihinde yazıldı
1363 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri