(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

BİRİ 32, DİĞERİ 7 YAŞINDA...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, İş’te Haber Hayat Gazetesi ile Demokrat Gazetesi kuruluş yıldönümlerini kutluyorlar.

Yalçın Keleş tarafından 1 Aralık 1987’de kurulan ve aralıksız 32 yıldır yayın hayatında olan Demokrat Gazetesi, 12 Eylül’de el değiştirerek aynı zamanda AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır’ın yönetim kurulu başkanlığındaki MFÇ Metal İnşaat  Ldt. Şti. İmtiyaz sahipliğinde yayınını sürdürüyor.

Gazeteci İzzet Aslanbay’ın Yazı İşleri Müdürlüğünü üstlendiği yayın kuruluşunda, Hüsein Aksakal gibi önemli kalem görev yapıyor.

GÖNÜLLÜ İLE İŞ’TE HABER HAYAT…

Uzun yıllar Demokrat bünyesinde Genel Müdürlük görevinin ardından 1 Aralık 2012’de, “Gazete Sahipliği”ne geçen Gazeteci doğan Gönüllü, “İş’te Haber Hayat” ile kısa sürede medya ve toplumda ciddi yerini aldı.

Yayın Kuruluşunun İdari ve mali İşler Sorumluluğunu yürüten eşi Ülkü Gönüllü ile çıktıkları yolda, Fahrettin Özaydın’a haber sorumluluğunu veren Gönüllü, 7. Yılını dolduran gazetenin, özellikle ekonomi haber alanında ön safta olmasını sağladı.

7 yılı doldurmanın mutluluğunu yaşayan Gönüllü, “7” başlığı ile kaleme aldığı köşe yazısında “Allaha şükür ki; eşim Ülkü ile baş başa çıktığımız ‘Haber Hayat’ yolculuğunda yedinci kuruluş yılımızı sağ-salim tamamladık” diyerek, geçen 7 yılın özetine yer verdi.

Hakimiyet Yayın Grubu olarak, başta ‘dost’ Gönüllü Ailesini, bünyelerindeki personelini kutluyor, daha nice 7 yılları geride bırakmalarını temenni ediyoruz.

Aynı şekilde, 32 yıldır yaşamını aralıksız sürdüren Demokrat’ın kurucusu Keleş başta olmak üzere, gazetenin idame etmesini sağlayan Çakır ve kadrosundaki deneyimli kalem arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz.
Bu sayfayı yazdır

1.12.2019 12:20:49

Bu haber 507 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)
Şu anda 17 kişi online
Toplam ziyaret : 58.358.145

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

TEK DİLEĞİM VAR..!

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
TRAFİK ÜZERİNE; SORUMSUZLAR!!!


Devamını oku »

22.9.2020 10:20:41 tarihinde yazıldı
246 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
İNCİRLER OLANA KADAR…


Devamını oku »

15.9.2020 10:53:41 tarihinde yazıldı
1208 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
ORHANGAZİ CAMİSİ, AYASOFYA KİLİSESİ''MİYDİ?


Devamını oku »

1.9.2020 13:38:12 tarihinde yazıldı
3843 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri