(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

GENÇLERE ANLATTI

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, “2019-2020 dönemi Karadeniz Ereğli Belediyesi Çocuk ve Gençlik Meclisi” seçimleri yapıldığı bildirildi.

Belediye basın bürosundan yapılan yazılı açıklamaya göre, Ereğli Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen seçimler Atatürk Kültür Merkezi Nikah Salonu’nda yapıldı.

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, seçimler öncesi yaptığı öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, göreve seçilen öğrencilerin sorumluluk üstlendiklerini söyledi.

Posbıyık, öğrencilerin kendilerine hedef koymasını önerdiği konuşmasında, şunları kaydetti:

“Şu andan itibaren büyük bir sorumluluk üstleniyorsunuz. Sizi seçen arkadaşlarınıza ve bu kente karşı büyük görevleriniz var. Bu sorumluluk anlayışıyla hareket etmenizi istiyorum. Seçimle gelenlerin görevi fikir üretmek, organize etmek, hizmet etmektir. Ancak ben sadece yönetimden değil hepinizden çok şey bekliyorum. Komisyonlarda aktif çalışmanızı, yönetim sürecine katılmanızı, önerilerinizi bize ulaştırmanızı ve denetlemenizi istiyorum. Genç arkadaşlarım, yetişkin olduğunuzda nasıl bir dünyada yaşamak istiyorsanız bunun için çaba gösterin. Yaptığınız işte en iyisi olmak için çalışın. Bu süreçte sevgi, barış ve dostluğu asla unutmayın. Açık olun, şeffaf olun, katılımcı demokrasinin örneklerini verin. Sizinle birlikte bu kenti daha güzel ve daha yaşanabilir kılmak için tüm gücümüzle çalışmaya hazırız.”

İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili İsmail Aksoy, Milli eğitim Şube Müdürleri, bazı belediye başkanlarının da katıldığı seçimlerde, yapılan oylamada; Çocuk Meclisi Başkanlığına Duru Karaman, Gençlik Meclisi Başkanlığına Yiğitcan Yıldırım seçildi.

Seçilen başkan ve üyelere mazbataları verildi, rozetleri takıldı.
Bu sayfayı yazdır

1.12.2019 00:27:38

Bu haber 264 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 47 kişi online
Toplam ziyaret : 53.228.091

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi


Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
KAFAM İYİCE KARIŞTI!


Devamını oku »

10.12.2019 10:24:39 tarihinde yazıldı
149 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
TURP GİBİ OLMAK


Devamını oku »

27.11.2019 13:55:43 tarihinde yazıldı
408 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
BEYÇAYIRI DEĞİŞMEMELİ


Devamını oku »

4.12.2019 14:29:32 tarihinde yazıldı
464 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

DİKKATİNİZİ ÇEKENİ SÖYLEYİN!Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri