(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

"FİNALİ GAZİPAŞA'DA YAPTIK"

ZONGULDAK

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Vatandaşlarımızın gönlü ferah olsun. Biz 5 yıllık görev süremiz içerisinde söz verdiğimiz 5 projemizi hayata geçirip inşallah insanlarımızın yüzünü güldüreceğiz” dedi.

Alan, makamında düzenlediği basın toplantısında, Zonguldak’ın hizmete ihtiyacı olduğunu, bu amaçla Ankara’ya her gidişinde yararlı hizmetlerle döndüğünü söyledi.

Çevre ve Şehircilik bakanı Murat Kurum’un, Zonguldak’a 6 ay içinde ikinci kez geldiğini hatırlatan Başkan Alan, şöyle dedi:

“Bakanımız Mayıs ayında Zonguldak’ımıza geldiğinde planlarımız ve programlarımızı kendisine iletmiştik. Sağ olsun bakanımız bizlere destek olmak için söz vermişti ve biz bu desteği 6 aylık süreçte gördük. Ankara’ya her gittiğimizde bakanımız, bakan yardımcılarımız, daire başkanlarımız özellikle limandaki sahil düzenlemesi, lavuar alanı ve millet bahçesi projemizle ilgili önemli destekler verdiler ve o günden bu güne önemli yol aldık.  Sayın Bakanımız daha önce temelini attığımız cami inşaatını yerinde inceledi. Bakanımız eli kolu dolu müjdelerle geldi. Üç projenin tarihini açıkladı.

Vatandaşlarımızın gönlü ferah olsun. Biz 5 yıllık görev süremiz içerisinde söz verdiğimiz 5 projemizi hayata geçirip inşallah insanlarımızın yüzünü güldüreceğiz. Artık koşmaya başladık. Bu saatten sonrada yorulmadan koşmaya devam edeceğiz. İnşallah 5 sene içerisinde Zonguldak çok güzel yerlere gelecek.

Belediye Başkanı Alan, Vali Erdoğan Başkanlığında Ukrayna’ya gerçekleştirilen ziyaretin de yer aldığı; belediyeye temin edilen çeşitli ekipmanlar ile belediyenin çalışmalarına ilişkin konularla ilgili bilgiler aktardığı toplantıda, mahalle ve caddelerin asfaltlanmasını ise bu sezon Gazipaşa Caddesinde finali yaparak tamamladıklarını kaydetti.
Bu sayfayı yazdır

8.11.2019 16:56:42

Bu haber 421 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 25 kişi online
Toplam ziyaret : 56.510.339

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

NEREDE KALMIŞTIK?

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
NORMALE DÖNÜYORUZ VE SORUYORUZ!


Devamını oku »

2.6.2020 11:40:31 tarihinde yazıldı
281 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
KALDI 15 HAFTA


Devamını oku »

18.2.2020 17:08:48 tarihinde yazıldı
15620 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
MERSİN DEDE NEREDE?


Devamını oku »

24.5.2020 12:26:26 tarihinde yazıldı
1799 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri