(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

UZUNMEHMET VE HAMSİ İÇİN...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Rotary Kulübü tarafından, “Uzunmehmet’i Anma ve Hamsi Günü” etkinliği düzenlendiği bildirildi.

Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü Halkla İlişkiler Komitesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Balı Mahallesindeki Köseağzı’nda düzenlenen etkinlik öncesi, 6 bölgenin katılımı ile gerçekleştirilen ortak toplantı, Tim’s Fabrika Salonu’nda gerçekleştirildi.

Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü Dönem Başkanı Aykut Ateş, toplantıda yaptığı konuşmada, gelenekselleştirdikleri etkinlikte, dostlukları pekiştirmeyi amaçladıklarını belirterek, katılımcılara teşekkür etti.

Ateş, kulüp üyesi eşlerinin de önemli projeye imza atacaklarını anlattığı konuşmasında, şunları kaydetti:

"Eşlerimiz bir süredir, uzmanların da görüşleri doğrultusunda, Down Sendromlu çocuklarımız için tahsis edilen Erdemir İlkokulu bünyesindeki sınıfımızın eğitime hazır hale getirilmesi için harika bir çalışma gerçekleştirdiler. Kendilerini kutluyorum."

Başkan Ateş’in eşi Roteş Ülke Kırçıl Ateş de, projeye katkıda bulunanlara ve roteşlere teşekkür etti.

Başkan Ateş’in, tarım ve Orman Bakanlığınca sürdürülen “Geleceğe nefes” Projesi kapsamında 11 Kasım’da Zonguldak ve çevresine dikilecek fidanlara isimleri verilen üyelere katılım belgelerini verdiği gecede çalan müzik eşliğinde eğlenildi.

Bir sonraki gün Köseağzı’nda süren etkinlikte, yakılan mangallarda pişirilen Hamsiler birlikte yenildi, çeşitli etkinliklerle düzenlendi.

Diğer yandan, Ankara Maltepe, Ankara Gazi, Zonguldak, Akçakoca ve Ankara Tunalı Hilmi Roraty Kulüplerinin üyelerinin yer aldığı etkinlikte konuklara, Cehennemağzı mağaraları gezdirildi.
Bu sayfayı yazdır

6.11.2019 12:10:11

Bu haber 653 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 16 kişi online
Toplam ziyaret : 56.511.475

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

NEREDE KALMIŞTIK?

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
NORMALE DÖNÜYORUZ VE SORUYORUZ!


Devamını oku »

2.6.2020 11:40:31 tarihinde yazıldı
291 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
KALDI 15 HAFTA


Devamını oku »

18.2.2020 17:08:48 tarihinde yazıldı
15634 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
MERSİN DEDE NEREDE?


Devamını oku »

24.5.2020 12:26:26 tarihinde yazıldı
1811 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri